PREČÍTAJTE SI RECENZIE OD NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Edita Makarová


Rýchle dodanie,super komunikácia a kvalitné prevedenie. Tešim sa z nej už dva týždne

Erika Podstredná


Maximálna spokojnosť. Krásna, pohodlná a super rýchle dodanie. Ďakujeme.

Daniela Habereiterová


Maximálna spokojnosť. Krásna, pohodlná a super rýchle dodanie. Ďakujeme.

Katka Schneiderová

 


Objednali sme cez internet, bez vyskúšania, len na základe odporúčaní iných spojených zákazníkov.Pridali sme sa k ním aj my a maximálna spokojnosť. Absolútne zapadla do nasej obývačky, je úžasná! Cena/kvalita = 100%

Aňa Jánošíková

 


Spokojnosť, ústretovosť, milý doručovateď...presne takto si to ako spokojná zákazníčka predstavujem. Pre nás TOP.

Tamara Cabanikova

 


Komunikácia, dodanie aj samotná sedačka na jednotku. Slúži už 4 roky a nemenila by som za inú. V budúcnosti jedine Nabytok4You.

Marika Koscis


Ďakujeme za krásnu sedaciu súpravu ALBERT a za príjemný prístup p. Koričanskému. Aj dodanie sedačky bolo na profesionálnej úrovni.

Sedačka je veľmi pekná, kvalitne vypracovaná a veľmi pohodlná. Máme z nej veľkú radosť. Veľmi radi budeme odporúčať vašu firmu našim priateľom. Želáme Vám krásny deň, do budúcna veľa úspechov a len spokojných zákazníkov!

Angela Kačurková


Som spokojnou zákazníčkou a vlastním túto krásnu sedačku. Ďakujem majiteľovi firmy, ktorý mi maximálne vyšiel v ústrety a poradil mi. Sedačka na fotkách je kombináciou sedačky BARCA a HERKULES. Farebné vankúše sú textilné a veľmi príjemné na dotyk. Sedačku doplním o taburet od danej firmy, škoda, že som na to nemyslela skôr. Ďakujem.

Alena Mikulová


V prvom rade sa chcem poďakovať za úžasnú sedačku. Sadla perfektne do nášho priestoru,, tak ako som si to predstavovala aj farebnosť látok. Všetci doma sme spokojní nadovšetko. A v neposlednom rade,, ďakujem za ochotu a prístup pri objednávke klobúk dole!!! odporúčam každému jednoznačne.

Simona Salanciová

 


V mene našej rodinky sa Vám chcem poďakovať za krásny doplnok do nášho bytu. Ďakujeme za kvalitu, ktorú sme obdržali jednak v podobe novej sedačky, ale aj v podobe vysoko profesionálneho servisu, ktorý sa nám dostával po celú dobu od objednania po dodanie.

Matthew Rave

 


Veľké ďakujem za prekrásnu sedačku! Obrovská spokojnosť so všetkým, od kvality, cez ústretovosť až po jednanie. Som nadmieru spokojným zákazníkom.

Simona

 


Moja skúsenosť:

výborná komunikácia, sedačka v super kvalite (po vyše roku nezodratá, nevysedená), promtné reakcie pri objednávke aj dovoze, prozákaznícky prístup, niet čo vytknúť, môžem len odporúčat

ĎAKUJEME!

NAJNOVŠIE SEDAČKY V PONUKE


POTREBUJETE PORADIŤ S VÝBEROM SEDACEJ SÚPRAVY?

Neváhajte a kontaktujte nás! Ochotne a veľmi radi Vám poradíme.

TOP