Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Dizajnové sedacie súpravy s najmodernejšími funkciami: Sedačky Murena

Niekto túži po klasike a jednoduchosti, iný si vždy vyberie tú najmodernejšiu verziu. Platí to pri kúpe techniky, no napríklad aj pri výbere sedacích súprav. Ak patríte do druhej skupiny a hľadáte dizajnovú, a zároveň funkcionalitami prepracovanú sedaciu súpravu, ste u nás na správnom mieste. Predstavujeme vám našu novú modelovú radu Murena, ktorá spája čistý dizajn a najmodernejšie funkcie.

Dizajnové sedacie súpravy s prispôsobiteľnými materiálmi

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. Modelová rada Murena bola navrhnutá tak, aby svojím čistým, no prepracovaným dizajnom zapasovala do každej obývačky. Má jednoduché línie, vďaka ktorým zapasuje k nábytku v akomkoľvek štýle. Jej najväčšou výhodou je, že si ju do veľkej miery môžete prispôsobiť vlastnému vkusu.

Rozmýšľate nad tmavou sedačkou? Alebo naopak túžite po najnovších trendoch ako je horčicová, tmavo-zelená či kráľovská modrá? Vášmu vkusu medze nekladieme. Na sedačkách Murena si navrhnete farbu aj typ poťahu, dekor drevených doplnkov a tiež nožičky. Vďaka nášmu konfigurátoru sa na chvíľu stanete dizajnérom a sedačku si dotvoríte podľa seba. Jediné, čo je na sedačke nemenné, sú jej rozmery.

Sedacia súprava do U Murena VI
Sedacia súprava Murena VI

Umývateľné poťahové materiály

Dizajnovú sedačku Murena si môžete objednať v ktorejkoľvek poťahovej látke z nášho vzorkovníka látok. V ponuke máme niekoľko desiatok farieb a typov materiálov, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci.

Niektoré poťahové materiály sú navyše ošetrené špeciálnou technológiou Liquid Blocked alebo Cleanaboo. Tieto technológie zabraňujú vstrebávaniu tekutín. V praxi to znamená, že pokiaľ sa vám na sedačku niečo vyleje, látka kvapalinu nevpije, ale udrží ju na jej povrchu. Kvapalinu potom stačí len vsať do jemnej handričky a látka bude znovu čistá. Tieto inovatívne technológie výrazne zjednodušia starostlivosť o sedačku.

Dizajnové rozkladacie sedačky Murena vám prinesú tie najmodernejšie funkcie

Čistý dizajn a do veľkej miery prispôsobiteľný vzhľad sedačky nie sú jedinými prednosťami modelovej rady Murena. Je totiž vybavená modernými funkciami, ktoré vám prinesú ten najvyšší komfort. Keď si na ňu raz sadnete, už sa vám nebude chcieť nikam ísť. A ani nebudete musieť. Všetko potrebné totiž budete mať po ruke.

Vysoký komfort vďaka pevnej konštrukcii a polohovateľným opierkam hlavy

Murena sedačky majú pevné, ale zároveň pohodlné sedenie. Výplňová pena je prispôsobená tak, aby stabilne udržala aj človeka s vyššou váhou. Vďaka kvalitnej výplni a pevnej konštrukcii vydrží sedenie ako nové po dlhé roky.

Zadná opierka je navyše predĺžená o polohovateľné opierky hlavy. Celé sedenie si tak dokážete nastaviť presne pre svoje potreby a dopriať si maximálne pohodlie.

Elektrina na dosah s nabíjacou stanicou

Či už po večeroch surfujete na internete, alebo si čítate obľúbenú knihu, elektrina poblízku sa zíde vždy. USB port a klasická zástrčka sú zabudované v nabíjacej stanici vsadenej v jednej z bočných opierok. Pripojiť si na ne môžete mobil, tablet, či malú lampičku, ktorou si kedykoľvek posvietite na stránky svojej obľúbenej knihy.

Vstavaný minibar a držiaky na poháre zabudované priamo v sedacej súprave

Keď sme napísali, že budete mať všetko po ruke, neklamali sme. Priamo v bočnej opierke je totiž zabudovaný minibar, do ktorého si odložíte svoje obľúbené snacky, nápoje, alebo knihy či krížovky. Keď teda počas leňošenia dostanete na niečo chuť, nemusíte vôbec vstávať. Stačí sa načiahnuť a všetko potrebné budete mať ihneď k dispozícii.

No a aby ste si svoj nápoj z minibaru mali kde odložiť, v operadle sedačky nájdete aj držiaky na poháre. Nemusíte sa teda skutočne ani pohnúť a všetko budete mať vždy pri sebe. A to je už teda naozaj veľký komfort.

Naše novinky v ponuke

×