Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Vyberáme sedačku do kancelárie: S čím by ste mali počítať?

Do konferenčných miestností na uvítanie klientov, či do kancelárií pre zamestnancov na oddych. Elegantná a pohodlná sedačka by v kancelárskych priestoroch jednoducho nemala chýbať. Pri výbere takejto sedačky do kancelárie však treba prihliadať na iné kvality, ako pri kupovaní sedačky domov do obývačky. Prečítajte si preto pár našich rád, ktoré vám tento proces priblížia. Aké otázky si musíte zodpovedať?

 

Pre klientov alebo zamestnancov? Stanovte si účel sedačky do kancelárie

Ako prvú by ste si mali zodpovedať odpoveď otázku: „Pre koho bude sedačka určená?“ Bude slúžiť na pracovné stretnutia pre klientov, alebo na oddych pre zamestnancov? Práve to totiž rozhoduje o tom, aký sed by mala kancelárska sedačka mať.

Pre tvrdší matrac na sedačke by ste sa mali rozhodnúť vtedy, ak bude určená pre klientov. V takomto prípade síce sedačka musí byť pohodlná, no nie ležérna. Klienti by sa na nej nemali prepadávať a cítiť ako doma na gauči. Naopak zamestnanci určite ocenia mäkšiu sedaciu súpravu, na ktorej si vypijú svoju poobednú kávičku a na chvíľu si oddýchnu od tvrdej kancelárskej stoličky.

 

Oplatí sa šetriť na úkor kvality sedačky do kancelárie?

Možno sa vám bude zdať, že sedacia súprava do kancelárie nemusí byť až tak kvalitná, no opak je pravdou. Kancelárska sedačka býva zaťažovaná oveľa viac, ako tá vo vašej obývačke. Na kvalite preto určite nešetrite. Bude si na ňu sadať mnoho kolegov, klientov, bude musieť udržať ťažšie váhy a nápor na poťahový materiál.

S najväčšou pravdepodobnosťou totiž nebudete na takúto sedačku ukladať deky či prehozy, ktoré by poťah ochránili. Práve preto musí byť látka na sedačke kvalitná, odolná a pevná, aby sa neroztrhla, nevyšúchala ani nevybledla. Ideálnou je napríklad nevsiakavá látka, ktorá neprepustí žiadnu tekutinu.

 

Rozťahovacia sedačka s úložným priestorom? Takú do kancelárie nepotrebujete

Sedačku do kancelárie vyberáme inak, ako domov. Kancelárska sedačka nepotrebuje poskytovať veľký úložný priestor ani možnosť rozťahovania. Oveľa dôležitejší je jej dizajn a kvalita. Musí sa hodiť k ostatnému zariadeniu a príjemne dotvárať celú atmosféru vašich obchodných priestorov.

Väčšinou si naši zákazníci vyberajú do firiem jednoduché, elegantné a rozmerovo menšie sedačky. Jednou z nich je napríklad model rohovej sedačky Adoni I, ktorý je priam ideálnou kancelárskou sedacou súpravou. Môžete si ju navyše vybrať v akejkoľvek farbe a prispôsobiť ju tak vašej firemnej identite.

Pozrite si ju preto bližšie a sami posúďte, či si vyberiete práve ju, alebo sa poobzeráte po inom modeli. Pri výbere však nezabudnite na naše rady a vyberajte rozumne.

sedačka do kancelárie

Naše novinky v ponuke

×