Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Kvalitné sedačky recenzie

O kvalite firmy vždy najviac povedia recenzie zákazníkov. Boli s nákupom spokojní, ako prebiehalo dodanie a predovšetkým – akú kvalitu majú produkty? Obzvlášť to platí pri produktoch, ktorých kúpa je zdĺhavá, náročná a predchádza jej dlhé rozmýšľanie. Medzi takéto produkty patria aj naše sedacie súpravy. Aby sme vám aspoň trošku pomohli, pripravili sme si pre vás výber recenzií a fotografií priamo od našich zákazníkov. Viac ako čokoľvek iné vám dajú bližšiu predstavu o procese kúpy, kvalite sedačiek a ich dodaní.

Recenzie kvalitných sedačiek z Nabytok4you

Vybrali sme pre vás niekoľko recenzií aj s fotkami hotových sedačiek od zákazníkov. Vždy zverejňujeme všetky recenzie a teší nás, že nám prichádzajú len pozitívne ohlasy.

kvalitne sedacky recenzie
sedačky recenzie
kvalitne sedacky recenzie
sedacie supravy recenzie

Ako naše sedačky vyzerajú v skutočnosti?

Pri každom modeli sedacej súpravy nájdete informácie o jej rozmeroch. Každú sedaciu súpravu si môžete zvoliť v niektorom z desiatok poťahov, ktoré sa líšia farbou, materiálom a kvalitou. Látky sú fotené pod bielym svetlom, čo znamená, že naše fotky neskresľujú farbu a môžete sa spoľahnúť, že vám príde naozaj taká farba, akú vidíte na obrázku. Toto je niekoľko našich sedačiek priamo od zákazníkov:

Čo však môže mierne skresliť odtieň látky, je typ mobilu či počítača, na ktorom si našu stránku prehliadate. Každé zariadenie totiž trošku inak zobrazuje farby, a preto môže dôjsť k skresleniu. Ak si nie ste istí, vzorku materiálu si môžete objednať a pozrieť aj na živo. Radi vám na skúšku pošleme až 6 vzoriek materiálov podľa vlastného výberu.

Fotografie od našich zákazníkov

Fotky vyrobených sedačiek uverejňujeme na našom facebookovom profile. Nájdete tam desiatky fotiek od zákazníkov, vďaka ktorým si preveríte kvalitu a prevedenie hotovej sedačky. Jednotlivé modely navyše vidíte v reálnych obývačkách, a tak sa môžete inšpirovať k výberu vašej novej sedacej súpravy.

Naše novinky v ponuke

×