Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Zišla by sa vám nová sedacia súprava? Pozrite si naše nové modelové rady Modio a Solvado

Hľadáte novú sedaciu súpravu? Predstavujeme vám naše úplne nové modelové rady sedacích súprav Modio a Solvado, ktoré v svojom modernom dizajne spájajú komfort a eleganciu. Pozrite si, čo všetko vám ponúkajú.

 

Rozkladacie sedacie súpravy Modio

Rozkladacie sedacie súpravy rady Modio sú nadizajnované pre ľudí, ktorí si chcú na sedačke oddýchnuť. Vďaka rôznym moderným funkciám ponúkajú dokonalý komfort každému náročnému zákazníkovi.

Jednou z ich najväčších predností je, že majú nastaviteľné opierky hlavy. Každý člen rodiny si tak môže opierku nastaviť podľa seba a dokonale si užívať pohodlie. Pohodlie doplnia aj držiaky na poháre a vstavaný minibar, vďaka ktorému budete mať všetky pochutiny vždy po ruke.

Sedacia súprava MODIO VII Rozoženie
Rohová sedačka Modio VII

 

Dizajn a kvalita šitia sedacích súprav Modio

Zaujímavým detailom na sedacích súpravách Modio sú vysoké zakrivené nožičky. Tieto nožičky nielenže opticky zväčšia vašu obývačku, no sedačke dodávajú šmrnc a eleganciu.

Šitie na sedačke je veľmi pevné, aby nedošlo k žiadnemu mechanickému poškodeniu. Kostra je vyrobená z odolného materiálu, vďaka čomu sedačky vydržia dlhé roky bez preležanín a rozpadnutého šitia.

 

Ktorú sedačku Modio si vyberiete?

Z modelovej rady sedacích súprav Modio máme u nás momentálne 4 typy sedačiek. Všetky majú rôzne rozmery, funkciami a kvalitou sú však rovnaké. Pokiaľ hľadáte novú rohovú sedačku, skúste sa pozrieť na rohovú sedačku Modio VII, ktorá je vhodná aj do menších obývačiek. Nájdete ju po kliknutí sem. Do väčších priestorov naopak zmestíte veľkú sedaciu súpravu do u Modio VIII, ktorú ocenia najmä väčšie rodiny. Nájdete ju tu.

sedacia súprava do u
Sedacia súprava MODIO VIII

 

Elegantné sedacie súpravy Solvado

Sedacie súpravy Solvado sa od modelovej rady Modio síce líšia v dizajne, no nie vo svojej pohodlnosti. Majú vstavaný minibar, držiaky na poháre a rovnú zadnú chrbtovú opierku, ktorá je ukončená polohovateľnými opierkami hlavy. Sedenie je rovnako ako pri sedačkách Modio pevné a mierne tvrdšie, aby sa rýchlo nevysedelo. Je však dostatočne komfortné na to, aby ste na sedačke mohli pohodlne sedieť či ležať aj niekoľko hodín.

uckova sedacka
Sedacia súprava SOLVADO IV MINI

Zaujímavý detail nožičiek na sedacích súpravách Solvado

Elegantné sedacie súpravy Solvado sú charakteristické predovšetkým svojimi zaujímavými nožičkami v tvare obdĺžnika. Je to malý, no zároveň výrazný detail. Ak máte radi pravidelné tvary, dizajn nožičiek môžete skombinovať s rôznymi nástennými dekoráciami a vytvoriť tak v obývačke príjemnú harmóniu.

Všetky sedacie súpravy Solvado sú rozkladacie a majú dostatočne veľký úložný priestor. Dizajn týchto sedačiek je elegantný s čistými a jednoduchými líniami, vďaka čomu sa hodia do akéhokoľvek interiérového štýlu. Stačí si vybrať tú správnu farbu a typ poťahovej látky, ktorú si samozrejme môžete nakombinovať sami podľa svojho vkusu.

 

Ktorá sedacia súprava Solvado bude vhodná do vášho bytu?

Všetky sedačky Solvado majú okrem nastaviteľných opierok hlavy aj polohovateľné opierky rúk, ktoré si môžete podľa potreby prispôsobiť. Sú to teda skvelé sedačky na oddych pri televízii či dobrej knihe. Zo všetkých modelov Solvado, ktoré u nás momentálne máme, sme pre vás vybrali rohovú sedačku Solvado II. Zmestíte ju aj do menšieho bytu, prípadne do kancelárie. Nájdete ju po kliknutí sem.

elegantná rohová sedačka
Sedacia súprava SOLVADO II

 

Druhý model, ktorý sme pre vás vybrali, je účková sedačka Solvado IV Mini, v jednom rohu ukončená chaise end krídlom. Hodí sa do väčších priestorov a je dostatočne priestranná pre veľké rodiny. Ak si chcete sedačku pozrieť bližšie, nájdete ju tu.

Naše novinky v ponuke

×