Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Poťahové látky na sedačky: Mäkká a hebká látka Pecos

Predstavujeme vám ďalšiu z poťahových látok, ktorú si u nás môžete vybrať aj na svoju novú sedačku. Poťah Pecos je svojou štruktúrou, vlastnosťami a farebnou škálou vhodný ako na sedačky do obývačiek, tak aj do kancelárií. Ľahko sa čistí, je príjemný na dotyk a vydrží vám dlhé roky ako nový. Aké sú všetky jeho vlastnosti?

 

Pecos je poťahová látka na sedačky pre rodiny aj do kancelárií

Zložením aj gramážou je poťah Pecos vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky veľkej rodiny, no aj kancelárskych priestorov. Jeho gramáž je 300 g/m² ± 5 %, čo znamená, že je to dostatočne hrubá a odolná látka, vhodná na časté sedenie a otery. Okrem toho má vysokú odolnosť farieb voči vyblednutiu, vďaka čomu vám zaručí skvelý vzhľad vašej sedačky aj po rokoch používania.

 

Vydrží pevná minimálne 75 000 cyklov

Jednotka štandardu Martindale ukazuje, či je poťahová látka pevná, odolná voči oteru a či sa častým používaním rýchlo nepotrhá. Pre bežné využitie v domácnosti sú široko používané látky s výdržou okolo 20 000 – 30 000 cyklov. Poťahový materiál Pecos v tomto teste získal 75 000 cyklov. Znamená to, že ako nový vydrží minimálne 75 000 oterov, čo pri bežnom používaní znamená niekoľko rokov. V porovnaní s inými látkami je teda Pecos naozaj vysoko oteruvzdorná.

 

Ako pôsobí poťah Pecos pri dotyku?

Aj keď je Pecos silný a odolný poťah, jeho povrch je skutočne príjemný. Patrí totiž medzi semišové látky, vďaka čomu je mäkký a hladký. Na dotyk pôsobí ako jemný plyš, takže sa vám na ňom bude príjemne sedieť aj ležať.

poťahova latka pecos

 

Látku Pecos ľahko vyčistíte vďaka Liquid Blocked technológii

Na kvalite a dlhej trvácnosti látky Pecos sa vo veľkej miere podieľa aj špeciálna technológia Liquid Blocked, ktorou je látka ošetrená. Tá zabraňuje najmä absorpcii tekutín. V praxi to znamená, že ak sa vám na sedačku niečo rozleje, na povrchu látky sa vytvoria veľké kvapky, ktoré stačí vsať handričkou. Technológia tak chráni látku aj sedačku pred znečistením a zabezpečuje jej jednoduchú údržbu a čistenie.

Aj vďaka tejto technológii je látka Pecos medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbená. Ľahké čistenie dopĺňa príjemný mäkký povrch a v neposlednom rade aj široké farebné prevedenie látky. Vašu novú sedačku si tak môžete skombinovať s nábytkom v obývačke či kancelárii a dodať priestoru nový image. Môžete si ju zvoliť na všetky sedacie súpravy v našej ponuke, takže vašej fantázií a vkusu pri výbere novej sedačky sa medze nekladú.

Naše novinky v ponuke

×