Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Trendy v sedacích súpravách pre tento rok: multifunkčnosť

Každý rok prichádzajú dizajnéri s novými trendami. Týkajú sa vzhľadu, ale aj funkčnosti sedacích súprav. Jedným z trendov pre rok 2021 sa stala multifunkčnosť. Jej podstatou je dať sedačke viac možností využitia, než je len obyčajné sedenie.

V súčasnosti sme obklopení vecami, ktoré plnia viac než len ich primárnu funkciu. Používame napríklad smartfóny, ktoré sú telefónom, kalendárom, kalkulačkou, a dokonca aj platobnou kartou v jednom. Tento trend sme sa snažili vdýchnuť aj do našich sedačiek. Dávame im viac možností využitia a vybavili sme ich toľkými funkciami, koľko len zvládnu. Pozrite sa s nami, aké prvky multifunkčnosti môžete nájsť v nových modelových radách sedacích súprav.

1.    Sedacia súprava s nabíjacou stanicou – technologický prvok pre fajnšmekrov

Využívate sedaciu súpravu len na oddych? Alebo aj na príležitostnú prácu? V oboch prípadoch vás určite poteší nová technologická vychytávka: zabudovaná nabíjacia stanica.

Rohová sedačka HERMOS II Nabíjacia stanica
Zabudovaná nabíjacia stanica

USB pripojenie spolu s elektrickou zásuvkou sa nachádzajú priamo v opierke sedačky. Vďaka týmto technologickým prvkom sa zo sedačky nemusíte postaviť ani vtedy, keď sa vám vybije telefón či notebook.

2.    Úložný priestor navyše s rozkladacou sedacou súpravou

Možnosť rozloženia sedačky a úložný priestor môžeme dnes považovať za povinnú jazdu. Napriek tomu sú to ale najvyhľadávanejšie a tiež najžiadanejšie funkcie sedacích súprav. Rozkladanie poskytne miesto na príležitostné spanie, úložný priestor vám skvelo nahradí menšiu skrinku. Skladovať v ňom môžete prakticky čokoľvek, keďže je pomerne priestranný a dostanete sa k nemu veľmi rýchlo. Navyše, šetrí priestor v malých bytoch, v ktorých by bolo prakticky nemožné postaviť do obývačky ďalšiu skrinku.

3.    Vysoký komfort vďaka polohovateľným opierkam rúk aj hlavy

Mnohé sedacie súpravy sú navrhnuté tak, aby si používateľ mohol nastaviť opierky rúk aj hlavy pre svoje pohodlie. Ak ste typ, ktorý sedaciu súpravu využíva predovšetkým na oddych, tieto dve funkcie sa vám zaiste zapáčia najviac. Budete môcť leňošiť vo vašej obľúbenej polohe a doprajete si komfort presne podľa vašich predstáv. 

4.    Všetko po ruke so vstavaným minibarom a držiakmi na poháre

Jedným z veľmi obľúbených vylepšení sedacej súpravy je integrovaný minibar. Minibary sú zväčša skryté v podrúčke sedačky. Uložíte do nich svoje obľúbené nápoje, snacky alebo dokonca knihy – jednoducho všetko, čo chcete mať počas pohodového večera po ruke. Niektoré sedacie súpravy majú navyše zabudované držiaky na poháre. Vďaka nim si môžete pohár odložiť a nemusíte sa báť, že by ste jeho obsah vyliali na sedačku.

Naše novinky v ponuke

×