Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Gauč v tvare L aj do vašej obývačky. Pozrite si modely u nás na e-shope a objavte množstvo dizajnov, farieb a vychytávok

Nájsť správnu sedačku, ktorá bude spĺňať nielen všetky dizajnové, ale aj funkčné požiadavky, môže byť naozaj náročné. Niekedy možno narazíte na krásny gauč, ktorý si vizuálne ihneď viete predstaviť vo svojej obývačke, no môže mať iné mínusy – napríklad nedostatok úložného priestoru, chýbajúce rozkladanie či nevhodný rozmer. Pozrite sa s nami na gauče v tvare L z nášho sortimentu, vhodné do menších i väčších priestorov. Objavte stovky farebných prevedení, množstvo skvelých „vychytávok“ a kvalitných materiálov.

Do akých priestorov sa hodí gauč v tvare L?

Gauče v tvare L sú dobrou voľbou do menších aj väčších priestorov. Ide o veľmi šikovné rohové sedacie súpravy, ktoré majú jednu stranu (buď šírku alebo hĺbku) dlhšiu, čím pripomínajú písmeno L. Pomôžu vám efektívne využiť roh miestnosti a poskytnú miesto na sedenie pre viac ľudí.

TIP:

Vždy je ešte pred kúpou veľmi dôležité dobre zvážiť rozmery sedačky a tiež rozmery miestnosti. Vopred si premyslite, kam sedačku umiestnite. Pokiaľ plánujete kúpiť rozkladaciu sedačku, nezabudnite si premerať aj to, či budete mať dosť miesta aj po jej rozložení.

V našom sortimente nájdete sedačky v tvare L s rôznou šírkou a hĺbkou. Či už teda hľadáte gauč do menšej alebo väčšej izby, určite si vyberiete.

Gauče v tvare L so šírkou do 255 cm

Tieto sedacie súpravy sú vhodné do menších obývačiek, kancelárií alebo jednoizbových bytov. Majú moderný dizajn, sú vyrobené z kvalitných materiálov a všetky disponujú rozkladaním a úložným priestorom.

Sedačky do 300 cm

Pre tých, ktorí majú väčšiu obývaciu izbu, a teda aj väčšiu voľnosť čo sa rozmerov sedacej súpravy týka, sú vhodnou voľbou sedačky do 300 cm na šírku. Usadia celú rodinu a poskytnú pohodlné miesto na spoločne strávené chvíle či kvalitný čas s dobrou knihou.

Sedačky v tvare L nad 300 cm

Ak hľadáte gauč v tvare L do veľkej obývačky alebo spoločenskej miestnosti, pozrite si niektorú z našich sedačiek nad 300 cm. Poskytujú naozaj štedré množstvo miesta na sedenie či leňošenie – usadíte na nich totiž nielen rodinu, ale i priateľov.

TIP:

Všetky naše sedačky sú vyrobené z kvalitných materiálov a disponujú úložným priestorom a rozkladaním. Veľkosť spacej plochy a tiež úložného priestoru závisí od veľkosti sedačky. Tieto údaje u nás však vždy nájdete na produktovej stránke konkrétnej sedacej súpravy.

V našom e-shope nájdete gauče v tvare L s mnohými vylepšeniami. Ktoré to sú?

Hoci ešte pred časom patrili rozkladanie a úložný priestor k „nadštandardu“, v dnešnej dobe ich považujeme za základnú výbavu. A keďže doba napreduje, my vám dnes predstavíme niektoré z našich modernejších vychytávok. Povýšte váš zážitok zo sedačky na nový level.

Nabíjacie stanice

Nabíjajte si vaše zariadenie priamo z pohodlia sedacej súpravy vďaka zabudovanej nabíjacej stanici. Potrebujete len nabíjací kábel, a potom sa môžete pohodlne usadiť, nabíjať si zariadenie a súčasne ho mať po ruke.

Lampa s elastickým ramenom

Radi si popri leňošení na gauči prečítate dobrú knihu? Majte vždy dosť svetla so zabudovanou lampičkou. Lampa má elastické rameno, vďaka čomu si ju prispôsobíte do uhlu presne podľa vašich potrieb. Pozrite si modely sedacích súprav Alicanto alebo Barteez, ktoré disponujú touto „vychytávkou“.

Medzi ďalšie vylepšenia, ktoré si u nás na e-shope môžete zvoliť, patria aj drevené detaily, vstavané minibary či držiaky na poháre. Kliknite na model sedačky, ktorý sa vám páči a prejdite na náš konfigurátor. Práve tam si zvolíte farbu, doplnky a prevedenie rohu. Ste už len krôčik od vašej vysnívanej sedačky v tvare L.

Neviete sa rozhodnúť pre farbu?

Máme pre vás desiatky materiálov a stovky farebných prevedení. Prejdite na materiály a objavte kvalitné poťahové látky s povrchovou úpravou proti zašpineniu, žmolkovaniu či vyblednutiu - a to všetko vo vašej obľúbenej farbe.

Naše novinky v ponuke

×