Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Sedacia súprava s kreslom vám poskytne dokonalé pohodlie. Pozrite si, ako ju skombinovať

Obývačka je pre rodinu výnimočným miestom, kde sa každý deň odohrávajú malé príbehy. Riešime v nej vážne rozhovory, oddychujeme a prežívame príjemné chvíle s rodinou. Prvoradé je samozrejme pohodlie a dostatok miesta pre každého.

Mnoho rodín si preto vyberá sedaciu súpravu s kreslom. S touto zostavou sa dá skvelo zmeniť charakter miestnosti a vďaka svojej veľkosti usadí každého člena rodiny. Poďte sa spolu s nami pozrieť, ako možno sedaciu súpravu s kreslom skombinovať a aké modely súprav nájdete v našej ponuke.

 

Sedacia súprava s kreslom: Pohodlie pre celú rodinu

Obývačková zostava sedačky s kreslom ponúka široký priestor na sedenie a vytvára príjemné miesto na relax pre celú rodinu. Dokážete s ňou veľmi šikovne popracovať tak, aby opticky zväčšovala priestor, ponúkala ideálne miesto na rodinné stretnutia a pôsobila ako ohnisko celej izby.

V závislosti od dispozície vašej obývačky môžete sedenie rozmiestniť rôzne. Najčastejšie sa v dizajne stretávame s dvomi spôsobmi, ktoré môžete vyskúšať aj vy:

 

1.     Sedacia súprava a kreslo v inom kúte miestnosti:

Kreslo úplne oddelíte od sedačky a vytvoríte okolo neho malý samostatný kútik. Tento spôsob využitia kresla si volia najmä ľudia, ktorí si radi v kľude prečítajú knihu, vypijú šálku čaju alebo si jednoducho sami na chvíľu oddýchnu od povinností.

sedacia suprava s kreslomZdroj foto: pinterest.com

 

2.     Sedacia súprava s kreslom ako jeden set

Rohovú sedačku aj s kreslom postavíte do polkruhu okolo konferenčného stolíka. V prípadne, že máte účkovú sedačku, môžete okolo stolíka vytvoriť súvislý kruh. Takéto sedenie vytvára príjemnú atmosféru a je ideálne pre domácnosti, ktoré často usporadúvajú rodinné oslavy či priateľské návštevy. Všetci vaši hostia si budú vidieť do očí a môžu sa spolu skvelo zabávať.

sedacka s kreslomZdroj foto: pinterest.com

Tip od Nabytok4you.sk: Sedačka s kreslom v elegantnom štýle

Kreslo vytvára výnimočné miesto pre odpočinok. Slúži ako samostatný priestor na sedenie, no zároveň je súčasťou zostavy, takže nikdy nie je od sedačky úplne odtrhnuté. Z našich skúseností už vieme, že o sedenie na kresle býva v domácnostiach „boj“. V našej ponuke preto pre vás máme pripravených niekoľko kresiel. Pozrite sa na 2 elegantné modelové rady, ktoré k vašej obývačke môžete vkusne dokombinovať:

 

Modelová rada Orfy

Kreslá sa na našom e-shope objednávajú zvlášť. Je teda len na vás, či si k sedačke vyberiete jedno, alebo dve kreslá. Dostávate tiež slobodu pri kombinovaní rôznych modelových rád, farieb a typov poťahov.

pohodlne kreslo orfy

Jedným z takýchto variabilných kresiel je kreslo Orfy. Patrí k elegantnej modelovej rade s čistými líniami a kvalitným prevedením. Vďaka variabilite farby si ho však môžete doobjednať k akejkoľvek inej sedacej súprave. Má pevnú konštrukciu, ktorá sa nevysedí a dlho vydrží ako nová. Kreslo je navyše dosť široké. Poskytne pohodlie aj vyšším postavám a obľúbi si ho každý člen rodiny.

 

Pohodlné kreslo Bagi

Modelová rada pohoviek Bagi sa vyznačuje vyššími nožičkami a veľkými vankúšmi, ktoré nahrádzajú fixnú chrbtovú opierku. Kreslo Bagi je vlastne len menšou verziou týchto pohoviek.

kreslo na citanie

Sedenie kresla Bagi tvorí naozaj odolná konštrukcia a chrbtovú opierku nahrádza pohodlný vankúš. Aj napriek tomuto vankúšu je kreslo dostatočne hlboké, takže sa v ňom príjemne usadí aj človek s dlhšími nohami.

 

Naše kreslá si môžete nakombinovať podľa svojich predstáv. Na výber máme mnoho poťahových látok v desiatkach farieb, aby sme splnili všetky vaše náročné požiadavky. Okrem kresiel si môžete vybrať z desiatok modelov sedacích súprav, na ktorých si vychutnáte skvelý komfort a chvíle oddychu.

Naše novinky v ponuke

×