Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Hľadáte elegantnú a pohodlnú sedačku? Zoznámte sa s modelmi Loreti

Pri zariaďovaní obývacej izby sa neraz snažíme, aby všetko dokonale ladilo, aby izba vyzerala štýlovo a bola moderná. Často sa však môže stať, že nábytok, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako z obálky dizajnérskeho časopisu, nemusí byť pohodlný. Toto však určite nie je prípad našej obľúbenej modelovej rady sedačiek Loreti. Spájajú eleganciu a komfort, ktoré potešia aj náročnejšieho zákazníka.

Sedačky Loreti sú vhodné do menších aj väčších priestorov

Prvým kritériom pri výbere sedačky sú rozmery. Niekto má k dispozícii väčší priestor, vďaka čomu má pri výbere novej sedacej súpravy väčšiu voľnosť. Iní zas z dôvodu menšej obývacej izby musia dať pozor na správne miery.

Modelová rada sedačiek Loreti má riešenie pre oba prípady. Sedačky z tejto rady totiž objednáte v rôznych variabilných rozmeroch. Do menších priestorov vám krásne zapasujú napríklad rohové sedačky Loreti I alebo Loreti II MIX. Okrem šikovných rozmerov majú oba modely aj viditeľné nožičky, čo opticky zväčší priestor.

Pokiaľ naopak hľadáte sedačku do väčšej obývačky, určite sa vám zapáči sedacia súprava v tvare U Loreti VII. Je naozaj priestranná, takže sa na nej pohodlne usadí celá vaša rodina.

Typ poťahu a farebné prevedenie sedačiek Loreti nechávame na vás

Stalo sa vám niekedy, že ste objavili dokonalú sedačku, no mala jednu jedinú chybičku krásy – nebola dostupná vo vašej vysnívanej farbe? Nebojte sa, toto sa vám u nás nestane. Všetky sedacie súpravy Loreti sú dostupné v širokej palete farebných a materiálových prevedení. Či už túžite po sedacej súprave z ekokože, semišovej látky, plyšu, alebo nahrubo pretkávanej tkaniny, sedačku Loreti si môžete nechať vyrobiť v akomkoľvek materiáli z nášho vzorkovníka.

Farbu sedacej súpravy si môžete navoliť v našom konfigurátore a výsledok je len na vašej fantázii. Chcete jednofarebnú sedačku? Alebo zvolíte jednu farbu pre sedaciu časť a inú pre opierky? Je to len na vás. Ku sedacej súprave dostanete ozdobné vankúše, ktorých farbu si taktiež môžete zvoliť a dodať tak vašej novej dizajnovej sedačke bodku na záver. Pozrite sa napríklad na jednoduchú, ale modernú a elegantnú čierno-bielu kombináciu na sedacej súprave Loreti VI.

Aké funkcie majú sedacie súpravy modelovej rady Loreti?

Sedacie súpravy už dávno nie sú len statickým kusom nábytku. V posledných rokoch je veľkým trendom spájať dizajn a funkčnosť. Vďaka tomu máte dnes možnosť vybrať si sedaciu súpravu, ktorá bude okrem komfortného sedenia ponúkať napríklad aj štedrý úložný priestor, priestor na spanie a nastaviteľné opierky hlavy.

Rozloženie sedačky Loreti na príležitostné spanie

V súčasnosti je rozložiteľnosť sedačky v podstate povinná jazda. Nie každý má možnosť uložiť návštevu do hosťovskej izby, a preto určite oceníte, že všetky sedačky Loreti sa dajú rozložiť. Vďaka tomu získate priestor, kam pohodlne uložíte rodinných príslušníkov, návštevu či priateľov.

Šikovný úložný priestor

Úložného priestoru nie je nikdy dosť. Potrebujete „skrytý “ úložný priestor kvôli nedostatku miesta, alebo ho využijete na skladovanie sezónnych vecí? Všetky sedacie súpravy modelovej rady Loreti disponujú úložnými priestormi. Niektoré modely, ako napríklad rohové sedačky Loreti V alebo Loreti III, disponujú dvoma oddelenými úložnými priestormi. Tie vám poskytnú dostatok miesta pre všetko, čo potrebujete skryť pred očami ostatných.

Polohovateľné opierky hlavy pre vaše pohodlie

Vychutnajte si komfort nastaviteľných opierok hlavy. Prispôsobte si vašu opierku presne tak, ako to máte radi, a relaxujte. Všetky sedacie súpravy modelovej rady Loreti majú polohovateľné opierky hlavy, aby zaručili maximálne pohodlie pre celú rodinu. Ak ste fanúšikom pohodlného leňošenia, určite oceníte komfort, ktorý vám poskytne kombinácia chaise end krídla a polohovateľných opierok modelov Loreti I, Loreti VI, Loreti VIILoreti V.

Naše novinky v ponuke

×