Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Ktoré rohové sedačky sú u našich zákazníkov najobľúbenejšie?

Skúste si tipnúť, ktoré z našich rohových sedačiek sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie? Netušíte? Tak čítajte ďalej. Rozhodli sme sa vám totiž ukázať tie najobľúbenejšie modely rohových sedačiek podľa našich zákazníkov. Samozrejme, neznamená to, že od iných modelov by boli dizajnovo či kvalitatívne lepšie. Každý model má však svoje určité špecifikum, vďaka ktorému je tak obľúbený. Ktoré sedačky to teda sú?

 

Elegantné rohové sedačky rady Adoni

Modelová rada Adoni v sebe zahŕňa 3 elegantné rohové sedačky – model Adoni I, Adoni IIAdoni III. Oproti väčšine našich rohových sedačiek sa odlišujú tým, že sú o pár centimetrov vyvýšené nad zemou, a teda majú viditeľné nožičky. Takéto nožičky opticky zväčšujú priestor a sú vhodné aj do menších izieb.

Ak sa vám model Adoni zapáčil, určite by ste mali vedieť, že typ nožičiek si môžete vybrať podľa seba. Na výber máte z chrómových, bielych, čiernych či drevených. Sedačka vďaka nim dostane šmrnc a do vašej obývačky dokonale zapadne. Dizajn nožičiek je síce malý, no podstatný detail, vďaka ktorému máte možnosť zladiť sedačku s ostatnými kusmi nábytku.

 

Rohová sedačka ADONI II

Rohová sedačka Adoni II

 

Rohové sedačky Adoni sú vhodné nielen do obývačiek, no aj do kancelárskych či biznis priestorov. Skvelo ukážu aj v bytoch zariadených v škandinávskom štýle. Okrem dizajnovej funkcie sú taktiež veľmi praktické. Možno ich podľa potreby rozložiť, alebo využiť ich úložný priestor.

 

Rohové sedačky Forest – stvorené pre relax

V porovnaní s radou Adoni sú rohové sedačky Forest o niečo ležérnejšie. Od ostatných našich sedačiek sa odlišujú najmä veľkými vankúšmi, ktoré zároveň tvoria aj pohodlnú chrbtovú opierku. Neobvyklá je aj vstavaná polička v bočnej opierke, do ktorej si môžete odložiť noviny, knihy či poháre. Rada Forest zahŕňa 3 sedačky – rohovú sedačku Forest I Maxi, Forest IIForest III.

 

Rohová sedačka FOREST II

Rohová sedačka Forest II

Na druhej bočnej opierke sa nachádza podložka na poháre. Na sedačke môžete oddychovať a popritom si vychutnávať kávičku, čaj, či dokonca pohár dobrého vínka bez toho, aby ste sa museli načahovať po pohár. Rohové sedačky Forest sú totiž určené na relax. Ak teda hľadáte pohodlnú pohovku, na ktorú sa môžete po náročnom dni zvaliť a vyfúknuť, sedačky z rady Forest sú pre vás ako stvorené.

 

Rohové sedačky Oli

Sedačky z rady Oli sú najobľúbenejšie rohové sedačky našich zákazníkov. Do rady patrí rohová sedačka Oli Mini a rohová sedačka Oli Maxi. Kvalitou aj funkčnými vlastnosťami sú rovnaké, jediný rozdiel medzi nimi je vo veľkosti. Sú to sedačky rozťahovacie, s menším úložným priestorom.

Špecifikom týchto rohových sedačiek sú nastaviteľné opierky hlavy. Z dizajnového hľadiska však sedačky Oli nemajú žiadne „nevšednosti“. Ich dizajn je jednoduchý a čistý, a zrejme aj vďaka tomu sú u našich zákazníkov také obľúbené. Zapadnú totiž do každého bytu a do každého štýlu. Navyše máte možnosť vybrať si farbu poťahu podľa seba, a vďaka tomu sedačku Oli perfektne doladíte nielen k novému, no aj k staršiemu nábytku.

Sedacia súprava OLI MAXI

Rohová sedačka Oli Maxi 

 

Dúfame, že sa vám výber našich zákazníkov páčil. Veríme, že vás modely zaujali, no ak ste si z nich nevybrali ten svoj, nevadí. Celú našu ponuku rohových sedačiek si môžete pozrieť tu. Veríme, že niektoré sa vám určite zapáčia.

 

 

Naše novinky v ponuke

×