Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Mini rohové sedačky: Vyberte si z najmenších modelov sedačiek, aké u nás na e-shope máme

Zariaďujete malú obývačku alebo jednoizbový byt a chceli by ste rohovú sedaciu súpravu? Ak áno, určite ste prepočítavali, aký rozmer sedačky sa vám do izby zmestí. Mohutnú sedaciu súpravu do bytu zrejme nezmestíte, no avšak nezúfajte. Na trhu totiž nájdete množstvo takých, ktoré majú šírku od 250 cm do 290 cm, čo ich robí ideálnymi pre menšie priestory. Prečítajte si viac o mini rohových sedacích súpravách u nás na nabytok4you a nájdite vašu sedačku snov.

Mini rohová sedačka: Podľa čoho vyberať?

Sedačky sú často najväčším kusom nábytku v obývacej izbe. Predovšetkým vo veľkých obývačkách, kde si môžete dovoliť vybrať obrovskú sedačku v tvare U, tvoria centrum priestoru – a to vizuálne aj funkčne. V malých bytoch a obývačkách je však miesto obmedzené, a preto potrebujete zvoliť vhodnú sedačku tak, aby mala nielen správne rozmery, ale tiež opticky nezmenšovala priestor.

Mnohí zvolia do menších izieb radšej pohovku doplnenú o kreslo. Pokiaľ však túžite po modernej rohovej sedačke, mali by ste sa držať týchto zásad:

Mini rohové sedacie súpravy so šírkou do 250 cm:

Medzi najmenšie rohové sedačky na našom eshope patria modely Balticco I miniSiide I mini so šírkou 250 cm. Ide o krásne moderné modely rohových sedačiek s elegantným dizajnom. U oboch nájdete úložný priestor, polohovateľné opierky hlavy a samozrejmosťou je tiež rozkladanie. Tieto sedacie súpravy majú síce menšie rozmery, avšak svojím vzhľadom a funkčnosťou nijako nezaostávajú za tými väčšími.

 Balticco I mini:

 Šírka: 250 cm
 Hĺbka: 171 cm
 Výška: 100 cm
 Výška nožičiek: 10 cm
 Spacia plocha: 210×128 cm

Siide I mini:

Šírka: 250 cm

 Hĺbka: 171 cm

 Výška: 100 cm

 Výška nožičiek: 10 cm

 Spacia plocha: 210×127 cm

Ak ste našli model sedačky, ktorý vám perfektne zapasuje do obývačky, nezabudnite jej vybrať správny farebný odtieň a materiál. U nás nájdete stovky farebných prevedení a mnoho typov poťahových materiálov – od základných až po prémiové odolné látky. Stačí si len vybrať a my vám sedačku vyrobíme presne podľa vašich predstáv. Ak si nie ste istý či bude látka vyzerať v skutočnosti tak, ako na obrázku, môžete si objednať vzorky priamo k vám domov.

Rohové sedačky do 270 cm

Ako ďalšie sme pre vás vybrali niektoré z našich modelov so šírkou do 270 cm. Nepatria síce k tým úplne najmenším, ale stále sú vhodné aj do menších obývacích izieb. Pri týchto modeloch nájdete okrem štandardného rozkladania a úložného priestoru tiež niekoľko „vychytávok“:

  • minibar, do ktorého si odložíte fľašu vášho obľúbeného vínka,
  • držiaky na poháre, ktoré udržia váš nápoj na dosah ruky a zároveň zabezpečia, aby sa na sedačku nevylial,
  • nabíjacie stanice, ktoré váš mobil, tablet či iné zariadenie udržia vždy nabité.

Rohové sedacie súpravy so šírkou do 290 cm – najväčšie medzi najmenšími

Ako posledné sme si pre vás pripravili mini rohové sedacie súpravy so šírkou do 290 cm. Je pravda, že mnohí ich už nemusia považovať za „mini“ v pravom slova zmysle. Avšak v porovnaní s veľkými sedacími súpravami, ktoré majú šírku aj 4 metre, patria tieto ešte stále k tým menším. Niektoré modelové rady u nás nájdete v rôznych veľkostiach, a dokonca nielen v rohovom, ale aj u-čkovom prevedení. Určite vás aj pri týchto sedačkách potešia moderné komponenty, ako sú napríklad otvorené bary, polohovateľné opierky, elegantné línie a pri modeli Alicanto dokonca aj lampička zabudovaná priamo v sedačke.

Majte doma sedačku presne podľa vašich predstáv vďaka nášmu konfigurátoru

Našli ste si model malej rohovej sedačky, ktorý sa vám páči? Dolaďte si ho s nami do dokonalosti. Pri každej sedačke nájdete nielen detailné informácie o jej rozmeroch, ale k dispozícii máte aj náš konfigurátor. V ňom si vyberiete:

Malý tip na záver

Neviete či sa vám do bytu zmestí všetko, čo ste si naplánovali? Vyskúšajte si vyrobiť maketu miestnosti – odmerajte rozmery stien a zakreslite ich následne v mierke. Potom si v tej istej mierke vytvorte maketky nábytku, ktorý by ste do izby chceli uložiť. Hotovo? Teraz už len stačí trošku kombinatoriky a fantázie pri ukladaní makiet do zmenšenej izby. Uvidíte, že nájdete spôsob, ako nábytok rozložiť k vašej spokojnosti.

Ešte neviete, pre ktorú sedačku sa rozhodnete?

Pozrite si všetky rohové sedačky na našom eshope a vyberte si tú, ktorá do vašej obývačky „sadne ako uliata“.

Naše novinky v ponuke

×