Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Sedačka vašich snov: S modelmi Bagi si sedenie vyskladáte presne podľa vašich predstáv

Rozkladacia pohovka, malá rohová sedačka a pohodlné kreslo – to sú 3 samostatné kusy z rovnakej modelovej rady Bagi, ktoré vám poskytnú maximálnu slobodu pri zariaďovaní obývačky. Vyskladáte si z nich skvelý set a nakombinujete ich podľa vašich predstáv ako sedenie pre veľkú rodinu, alebo praktickú alternatívu do malého bytu. Zoznámte sa s produktami z modelovej rady Bagi a sami si navrhnite vaše nové, štýlové a pohodlné sedenie.

 

Rozkladacia pohovka Bagi na oddych aj do kancelárie

Rozkladacia pohovka Bagi má, podobne ako aj ostatné modely z tejto rady, veľmi zaujímavý dizajn. Je navrhnutá tak, aby sa vedela prispôsobiť akémukoľvek interiérovému štýlu. Na prvý pohľad je to teda elegantná pohovka, ktorá zároveň zapadne aj do ležérnych obývačiek.

elegantná pohovka Bagi

Jedinečný ráz dokáže pohovke Bagi dodať výber farby a typu poťahového materiálu. Výborne vynikne v pastelových farbách, no aj v bledých odtieňoch sivej či béžovej. Tmavý poťah pôsobí serióznejšie a hodí sa do interiérov, v ktorých by sedačka nemala pôsobiť ako ohnisko miestnosti – teda napríklad do kancelárií, biznis priestorov či hotelov.

 

Pohovka Bagi vyniká funkciou rozkladania

Mnoho menších pohoviek, ktoré na trhu nájdete, nie je možné rozložiť. Funkcia rozkladania je ale veľmi praktickým pomocníkom najmä v malých bytoch, kde nezostáva miesto navyše na hosťovskú izbu pre návštevy.

rozkladací pohovka Bagi

Pohovka Bagi však na rozdiel od ostatných modelov malých pohoviek disponuje funkciou rozkladania. Po rozložení vám poskytne plnohodnotné lôžko navyše a behom minúty sa zmení na príležitostnú posteľ. Okrem toho je rozkladacia pohovka Bagi pohodlná, má pevné sedenie a kvalitnú konštrukciu, vďaka čomu vám roky vydrží ako nová.

 

Malá rohová sedačka Bagi usporí priestor a poskytne pohodlie

Malá rohová sedačka Bagi je takmer rovnako široká, ako pohovka Bagi. So svojimi rozmermi 228 cm na šírku X 154 cm na hĺbku sa zmestí aj do malých bytov, pričom svojim novým majiteľom poskytne pohodlné sedenie a priestor na zaslúžený oddych.

 

S modelovou radou Bagi bude vaša obývačka pôsobiť vzdušnejšie

Svojimi dizajnovými líniami sa rohová sedačka Bagi veľmi podobá na pohovku z rovnakej modelovej rady. Zaujímavým detailom sú na nej vysoké nožičky, ktoré vám prinesú viac, ako by ste si mohli myslieť. Práve vďaka nim totiž bude interiér vyzerať priestrannejšie a vzdušnejšie.

mala rohova sedacka

Vysoké viditeľné nožičky sú využívané ako šikovný dizajnérsky trik. Vďaka tomu, že je pod takýmito sedačkami jasne viditeľný kus podlahy, budia dojem priestrannej a nezaplnenej miestnosti. Do malých interiérov prinášajú vzdušnosť a opticky ich zväčšujú.

Okrem toho má sedačka na vyvýšených nožičkách aj inú, naozaj praktickú, výhodu – ľahko sa pod ňou upratuje. Bez problémov pod ňou pozametáte, pozmývate a dokonca pod ňu vojde aj robotický vysávač. Pod rohovou sedačkou Bagi sa teda nebude držať prach, čo určite poteší alergikov.

 

Kreslo Bagi nakombinujete pre vaše pohodlie

Posledným kúskom z modelovej rady Bagi je práve kreslo. Je možné využiť ho samostatne k celkom inému typu nábytku, alebo skombinovať ho s pohovkou či rohovou sedačkou Bagi a vytvoriť si tak naozaj štýlové a pohodlné sedenie pre celú rodinu.

mala rohova sedacka BAGI

Podľa dispozície, veľkosti a možností obývačky si produkty Bagi môžete nakombinovať ľubovoľne – je len na vás, či sa rozhodnete pre zostavu pohovka + rohová sedačka + kreslo, alebo napríklad pre zostavu rohová sedačka + 2 kreslá. Modelová rada Bagi vám jednoducho dáva slobodu pri výbere. Vašej fantázii sa medze nekladú, a tak môžete kombinovať typy sedenia, farby poťahu alebo pracovať s rozložením sedov priamo v obývačke. Konečne si budete môcť sami vyskladať sedaciu súpravu tak, ako si to už dlho predstavujete.

Naše novinky v ponuke

×