Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Neviete, kde kúpiť sedačku? Prečítajte si, prečo by práve naša sedačka nemala chýbať vo vašej obývačke

Sedacia súprava patrí k tomu typu nábytku, ktorý pri správnom výbere môže byť vaším verným spoločníkom po dlhé roky. Je však veľmi dôležité, aby bola vyrobená z kvalitných materiálov – a to nielen čo sa týka kostry sedačky, ale aj všetkých jej mechanizmov a samozrejme poťahového materiálu. Určite sa zhodneme na tom, že kvalita by mala byť vždy na prvom mieste. Na druhej strane však asi nikto nechce mať doma sedaciu súpravu, ktorá sa mu nepáči. Preto sa snažíme starostlivo vyberať aj rozmery, farbu, typ poťahu a samozrejme rôzne vychytávky. Kde teda kúpiť sedačku spĺňajúcu všetky tieto kritériá?

Kde kúpiť najlepšiu sedačku?

Existuje viacero možností, ako a kde kúpiť sedaciu súpravu. Závisí od toho, či chcete čisto novú sedačku alebo či hľadáte gauč z druhej ruky. Zaváži tiež, koľko sedačka stojí a či si viete overiť jej kvalitu. Veľa záleží aj od vašich preferencií a tiež finančných možností. Sedačku si môžete kúpiť napríklad:

  • cez internetový obchod, teda e-shop,
  • v kamennej predajni s nábytkom,
  • v bazári alebo z druhej ruky.
Sedacia súprava GRECCO X Farebné prevedenie

Každá z vyššie uvedených možností má určité výhody i nevýhody. Sedacia súprava z bazáru nie je čisto nová a má už väčšinou čo-to odžité. Pri kúpe cez niektoré e-shopy si zas neviete overiť kvalitu produktu a kamenné predajne majú často menší výber farebných prevedení a modelových radov. U nás si kúpite sedaciu súpravu, ktorá bude nová, kvalitná a dokonca si ju dokážete vo veľkej miere prispôsobiť vašim požiadavkám.

Vyberte si vašu novú sedaciu súpravu u nás v Nabytok4you

Ak neviete, kde kúpiť najkvalitnejšiu sedačku, čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku kvalitných sedacích súprav. Môžete si vyberať z desiatok modelových rád a stoviek samotných modelov. Či už hľadáte rohovú sedaciu súpravu, u-čkovú sedačku alebo šikovnú pohovku k dispozícii máte rôzne prevedenia a rozmery. A čo je najlepšie? Sedaciu súpravu si doladíte presne podľa vašich predstáv. Poťahová látka, dizajn doplnkov aj prevedenie rohu si zvolíte v konfigurátor. Ešte predtým si však môžete objednať vzorkovník látok a naživo si porovnať, či sa vám sedačku bude do obývačky hodiť.

Rohové sedacie súpravy

U-čkové sedacie súpravy

Pohovky

1. Vyberte si model sedacej súpravy, ktorý sa vám páči

Do nášho sortimentu sme zaradili sedacie súpravy menších i väčších rozmerov. Vyberú si tí, ktorí bývajú v malom jednoizbovom byte či veľkom dome, ale aj tí, ktorí hľadajú gauč do spoločných priestorov alebo kancelárie.

Rôznorodosť prevláda aj pri samotných modeloch. Vyberte si elegantnú sedaciu súpravu s čistými líniami, siahnite po klasickom dizajne alebo sa popozerajte po modernom gauči spĺňajúcom vaše predstavy a víziu. Ako malú ukážku sme pre vás vybrali niekoľko modelov sedačiek – 4 najpredávanejšie a 4 najnovšie modelové rady z nášho sortimentu.

Najnovšie modely v našej ponuke:

Najpredávanejšie modely:

2. Navoľte si farebné prevedenie a detaily sedačky v našom konfigurátore

Na produktovej stránke každej sedacej súpravy nájdete okrem rozmerov a galérie aj prehľadný konfigurátor, vďaka ktorému si navolíte:

  • prevedenie rohu,
  • typ poťahu a farbu sedačky,
  • typ nožičiek,
  • doplnky ako okrasné vankúšiky, držiaky na poháre a iné vychytávky.
Neviete sa rozhodnúť pre farbu sedačky?
Pozrite si celú ponuku kvalitných poťahových materiálov a stoviek farebných prevedení. Pri každom materiáli uvádzame aj jeho parametre a rôzne povrchové úpravy proti oderu, žmolkovaniu, zašpineniu a podobne.

3. Overte si kvalitu našich sedačiek

Vieme, že pre mnohých ľudí je dôležité overiť si kvalitu kupovaného výrobku. Preto máte u nás dve možnosti: pozrieť sa na recenzie našich spokojných zákazníkov alebo prísť sa pozrieť do nášho showroomu v Prievidzi.

Nábytok 4 you recenzie a skúsenosti zákazníkov

Rozhodujete sa, kde kúpiť sedačku, respektíve rozmýšľate, že by je si ju objednali u nás? Pri rozhodovaní vám môžu pomôcť aj recenzie našich zákazníkov, ktorí sa neraz podelia okrem svojej skúsenosti aj s fotkou ich vysnívanej sedačky.

Aké sú skúsenosti zákazníkov s Nabytok4you?
Pozrite si recenzie z webu aj z Facebooku.
Naše sedačky si môžete pozrieť aj osobne. Kde nás nájdete?

Pokiaľ by ste o našej výrobe, materiáloch či jednotlivých modeloch chceli vedieť viac, veľmi radi vás privítame v našom showroome na ulici Ivana Bukovčana v Prievidzi. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 11:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Ak však cestujete z diaľky, odporúčame zajednať si termín obhliadky vopred.

Naše novinky v ponuke

×