Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Sedačka XXL – veľká sedačka do veľkých priestorov

Hľadáte nadrozmernú sedačku, ktorá dokonalo zapasuje do vašej veľkej obývačky, spoločenskej miestnosti či kancelárie? Pozrite si našu ponuku sedačiek so šírkou 300 cm a viac. Okrem štedrého priestoru na leňošenie ponúkajú tiež dostatok úložného miesta a spaciu plochu pre minimálne dvoch ľudí. Aké XXL sedačky nájdete v našom e-shope a prečo sa na ne oplatí pozrieť?

Vyberáte XXL sedačku?

Ak ste sa rozhodli poobzerať po veľkej sedačke, pravdepodobne v 90-tich percentách prípadov narazíte práve na sedačky v tvare U. Ide totiž o najpraktickejší tvar sedačky pri týchto rozmeroch. Sedačka je síce mohutná a pôsobí, že zaberie veľkú časť miestnosti, avšak priestor využijete naozaj dobre. Vďaka dvom „krídlam“ usadíte celú rodinu tak, aby ste na seba navzájom videli a dobre sa počuli. V našom e-shope nájdete viacero modelov u-čkových sedačiek so šírkou nad 300 cm, pričom tá najširšia má takmer 4 metre.

Aké výhody majú naše nadrozmerné účkové sedačky?

Už na prvý pohľad zrejme dokážete povedať, že nie všetky sedacie súpravy sú rovnaké. Líšia sa veľkosťou, farbou a samozrejme štýlom. Niektoré gauče sú nadčasovo elegantné a iné majú zas štýlové a moderné línie. To však nie je všetko. V sedačkách sa skrýva oveľa viac:

bohaty ulozny priestor

Bohatý úložný priestor

bohaty ulozny priestor

Množstvo miesta na sedenie

spaci priestor

Spacia plocha pre minimálne 2 dospelých ľudí

doplnky ku sedacke

Skvelé „vychytávky“ ako minibar, nabíjacia stanica či lampička

Sedačky XXL v tvare U so šírkou nad 360 cm

Veľké u-čkové sedačky so šírkou od 340 do 359 cm

XXL sedačky od 300 do 340 cm

Chceli by ste radšej veľkú rohovú sedačku?

Ak patríte k tým ľuďom, ktorí sedacím súpravám v tvare U nefandia, prípadne vám jednoducho dispozične do bytu nepasujú, môžete sa poobzerať aj po XXL sedačkách v tvare L. Nájdete ich síce pomenej, no pokiaľ budete dobre hľadať, určite na nejaké natrafíte. Pozrite si napríklad tieto veľké rohové sedačky z nášho e-shopu:

Našli ste si model, ktorý sa vám páči?

Každý, kto už raz vyberal sedačku, sa určite stretol s tým, že mu nejaký model padol do oka, no nebol ten pravý. Prečo? Lebo nemal tú správnu farbu, nepáčil sa mu poťahový materiál, prípadne nesedel roh. U nás si s týmto lámať hlavu nemusíte. Stačí, aby ste si vybrali model, ktorý vám rozmerovo zapasuje do obývačky a do dokonalosti ho doladíte v našom konfigurátore. Čo všetko si v ňom viete nakonfigurovať?

Pravý a ľavý roh

Hneď ako prvý krok si môžete vybrať či bude vaša vysnívaná sedačka ľavostranná alebo pravostranná.

Farba, ale aj materiál poťahu

Máte doma deti alebo domáce zvieratko? Poobzerajte sa po poťahových materiáloch s povrchovými úpravami proti ušpineniu, vsakovaniu tekutín či fľakom. Pre predĺženie životnosti sedacej súpravy môžete zas siahnuť po látke s vysokou gramážou, oteruvzdornosťou alebo ochranou proti žmolkom. Pozrite si našu ponuku materiálov a vyberte si z množstva látok a ich farebných prevedení. Pri každej látke nájdete prehľadne uvedené presné parametre materiálu.

Viete, že u nás nemusíte mať celú sedačku v jednej farbe?

V konfigurátore si môžete navoliť iný materiál pre sedaciu časť a opierky, iný zas pre korpus a podrúčky. Je teda len na vás, akú farebnú kombináciu si na vašu novú sedačku navrhnete.

Ozdobné vankúšiky

Ku každej sedačke si u nás môžete vybrať okrasné vankúše ako darček. Pozrite sa na ich rôznorodé motívy a dolaďte vašu novú XXL sedačku do dokonalosti.

Nožičky a doplnky

U nás v Nabytok4you sa snažíme ísť s dobou, a preto sme niektoré naše modely vybavili šikovnými doplnkami. V ponuke nájdete klasickejšie doplnky, ako sú vstavané minibary, držiaky na poháre alebo nastaviteľné opierky. K modernejším „vychytávkam“ zas patria nabíjacie stanice či dokonca malá zabudovaná lampička.

Naše novinky v ponuke

×