Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Nová sedačka podľa súčasných trendov interiérového dizajnu. Pozrite si naše tipy

Interiéroví dizajnéri dnes pracujú najmä s prírodnými materiálmi ako je drevo, kameň či kov. Byty a domy tak vyzerajú naturálnejšie a prirodzenejšie. Stredobodom celého domova však naďalej ostáva práve sedacia súprava, ktorá je zrejme najobľúbenejším kúskom nábytku všetkých obyvateľov domácnosti. Na aké vlastnosti sa však dnes kladie dôraz pri výbere sedacej súpravy? Pozrite si naše 3 tipy na moderné, praktické a štýlové sedačky, ktoré sú podľa dizajnérov, a zároveň aj našich zákazníkov, najobľúbenejšie.

 

1 Účkové sedacie súpravy s rozľahlým a priestranným sedením

V posledných rokoch sa do popredia stále viac dostávajú sedačky so skutočne veľkým a priestranným sedením. Aj interiéroví dizajnéri totiž začínajú brať do úvahy fakt, že človek má potrebu žiť vo vizuálne peknom, no zároveň pohodlnom a pocitovo príjemnom domove.

Ohniskom celého bytu sa tak stáva práve sedacia súprava, na ktorej by si každý člen rodiny mal nájsť svoje miesto. Je to priestor, kde sa dá pracovať, odpočívať, stretávať sa s priateľmi alebo leňošiť s rodinou.

sedacka v tvare U

 

Ak teda aj vy kladiete dôraz najmä na pohodlnosť, zaujať by vás mohla práve sedačka v tvare U. Tieto sedačky sú totiž dostatočne veľké a priestranné aj pre mnohopočetné rodiny. Z našej ponuky sme pre vás vybrali nový model účkovej sedačky Vento VI, ktorú môžete vidieť na obrázku vyššie.

 

Väčšina modelov účkových sedačiek, podobne ako aj Vento VI, má pomerne priestorný úložný priestor, možnosť rozloženia a veľa moderných funkcií. Najobľúbenejšími sú nastaviteľné opierky hlavy či vstavaný minibar. Pokiaľ zvažujete kúpu takejto sedačky, nezabudnite zvážiť jej veľkosť. Vo veľkých obývačkách tieto sedacie súpravy nádherne vyniknú, v malých ale naopak môžu zabrať príliš veľa priestoru a pôsobiť stiesnene. Ak teda vyberáte sedačku do menšej obývačky, čítajte ďalej.

 

2 Elegantné rohové pohovky

Veľké účkové sedačky nie sú vhodné pre každého. Ak nepotrebujete veľkú sedačku, poprípade vám menší priestor v obývačke nedovoľuje kúpiť si ju, máme tu tip aj pre vás. Do menších priestorov dnes dizajnéri odporúčajú vybrať si elegantnú rohovú pohovku, ktorú hravo zmestíte aj do menšej izby, no zároveň vám poskytne aj mnoho praktických funkcií.

rohová pohovka lino

Z elegantných rohových pohoviek sme pre vás vybrali nový model rohovej sedačky Lino, ktorá aj vďaka svojim vysokým nožičkám opticky zväčší priestor a dodá vašej obývačke vzdušnosť. Celkový štýl sedačky doladíte predovšetkým farbou a typom látky, ktoré na sedačku vyberiete. Sedačku tak môžete prispôsobiť napríklad do škandinávskeho štýlu, vintage štýlu, alebo ju ponechať v čistých elegantných líniách.

 

3 Sedacie súpravy s vysokými nožičkami

Pokiaľ sa vám páči štýl rohovej sedačky Lino, na záver pre vás máme dobrú správu. Práve sedacie súpravy s vysokými nožičkami sú stále obľúbenejšie, vďaka čomu sa vyrába stále viac a viac modelov. Vysoké nožičky opticky zväčšia priestor, prevzdušnia izbu a zjednodušia vám upratovanie. Pozrite si viac modelov a vyberte si takú sedačku, ktorá vám bude vyhovovať veľkosťou aj štýlom.

Naše novinky v ponuke

×