Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Nové sedačky v našom e-shope: Predstavujeme najnovšie modelové rady a ich funkcie

Ako by sme jedným slovom opísali naše sedačky? Nadčasové. Práve nadčasovosť je vlastnosť, ktorú sa snažíme odzrkadliť v každom jednom kúsku. Vieme totiž, že sedačka nie je krátkodobá záležitosť. Kupuje sa na niekoľko rokov dopredu, a tak nikto nechce, aby po roku – dvoch používania pôsobila nemoderne a zastaralo.

Nadčasovosť však neznamená vyhýbanie sa moderným trendom. Aj preto naše sedačky neustále inovujeme. Prichádzame nielen s novými dizajnami, ale tiež praktickými funkciami, aby sme vyhoveli aj tým najnáročnejším zákazníkom. Za posledné obdobie v našej ponuke pribudlo niekoľko nových modelových rád so zaujímavým dizajnom i praktickými funkciami. Tie vám teraz radi predstavíme.

Modelový rad BELUTI – sedacie súpravy s nadčasovým dizajnom

Sedačky z modelovej rady Beluti dostanete v 2 variantoch. Tá základná má v bočnej opierke vstavanú policu, ktorú ale pokojne môžeme nazývať aj minibarom. Či už do nej umiestnite váš obľúbený drink alebo dekoráciu, vždy bude vyzerať štýlovo. Z vrchnej strany je totiž nainštalovaná lampička na podsvietenie, ktorá vytvára príjemnú atmosféru hlavne večer.

Druhý variant sedačiek BELUTI má označenie MIX. Jediným rozdielom medzi týmito variantami je, že sedačky Beluti MIX majú klasickú opierku bez vstavanej police. Máte teda možnosť vybrať si, či tento dizajnovo-praktický prvok chcete, alebo sa vám sedačka viac páči bez neho.

Obidva varianty sa ale zhodujú v tom, že vám poskytnú maximálne pohodlie a praktické funkcie. Ich prednosťou sú najmä polohovateľné opierky hlavy. Sklon sedenia si teda môžete nastaviť tak, ako vám bude najpohodlnejšie. Ocenia to predovšetkým ľudia s častými bolesťami chrbta, pre ktorých môžu byť niektoré gaučové opierky dosť nepohodlné.

Z praktických funkcií je dôležité spomenúť možnosť rozloženia pre príležitostné spanie, nabíjacie USB porty a úložný priestor. V tomto bode však musíme priznať, že sedačky BELUTI majú o niečo menší úložný priestor, než väčšina našich iných modelov. Stále je ale dostatočne veľký na odloženie napríklad sezónneho oblečenia, náhradných perín, detských hračiek, diek, prehozov alebo čohokoľvek iného, čo chcete skryť pred zrakom vašej návštevy.

Niektoré z modelov sedačiek Beluti

Modelový rad GABIIO – rohové aj účkové sedačky s elegantným dizajnom

Rohové aj účkové – v tomto modelovom rade nájdete oba typy sedačiek. Poskytnú vám nasledovné funkcie:

  • Polohovateľné opierky hlavy pre vyšší komfort.
  • Vstavaný minibar nachádzajúci sa v bočnej opierke, vrch minibaru slúži aj ako malý stolík.
  • Držiaky na poháre.
  • Zabudované USB porty pre nabíjanie mobilu či tabletu.

Okrem toho sa dajú všetky sedačky GABIIO roztiahnuť a majú pomerne veľký úložný priestor, ukrytý pod jednotlivými sedmi sedačky.

Opomenúť nesmieme ani dizajn sedačiek. Zaujímavé sú najmä detaily šitia, ale tiež úzkych nožičiek. Tie nemajú len dizajnový, no aj praktický význam. Vďaka vyvýšeným nožičkám totiž bude celá obývačka pôsobiť priestrannejšie a vzdušnejšie. Ako je to možné? Dôvodom je malý optický klam. Tým, že je podlaha pod sedačkou viditeľná, zdá sa, ako keby miestnosť nebola tak zaprataná – a vďaka tomu celý priestor pôsobí vzdušnejšie.

Vyššie nožičky však majú ešte jednu praktickú výhodu – pod sedačkou sa vám vďaka nim bude ľahšie upratovať. Bez problémov pod ňou prejdú aj niektoré typy robotických vysávačov, takže sa tam nebude hromadiť prach.

Niektoré z modelov sedačiek Gabiio

Modelový rad SIIDE – rohové sedačky s nádychom ležérnosti

Rohové sedačky SIIDE majú dizajn ležérnych, ale zároveň elegantných pohoviek. Sú vhodné skôr pre tzv. „klasikov“, ktorí od sedačky neočakávajú žiadne moderné funkcie, ale chcú si na nej len pohodlne oddýchnuť. Práve pre tento účel majú sedačky široké sedenie a polohovateľné opierky hlavy, takže oddych je zaručený.

Pohovky SIIDE skôr ako funkciami dominujú dizajnom. Majú zaujímavé šitie, ktoré samo o sebe vyzerá ako doplnok. Nádherne vyniknú v zemitých a bledých odtieňoch, ale aj vo výraznejších farbách, ako je napríklad čierna, tmavozelená, tyrkysová či horčicová. Aj tento modelový rad si čiastočne môžete doladiť podľa svojich predstáv.

Naše novinky v ponuke

×