Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Prehľad rohových sedačiek 300×200 cm. Pozrite si najlepšie modely v skvelej cene

Výber rohovej sedačky väčšinou sprevádza množstvo premeriavania, prepočítavania a prezerania inšpirácií v katalógoch. Len málokomu z nás obývačka ponúka taký luxusný priestor, že si môže vybrať akýkoľvek rozmer sedačky. Najväčší problém majú ľudia, u ktorých je to takpovediac na tesno – a hľadajú sedačku s presnými špecifickými rozmermi. 

Možno narazíte na sedaciu súpravu, pri ktorej si poviete: „Vau!“ Dokonalá farba, prevedenie, tvar, štýl a zrazu zistíte, že sa vám do obývacej izby nezmestí. Ak máte obmedzené možnosti, odporúčame rovno hľadať sedačku podľa rozmeru. Potrebujete rozmer +- 300×200 cm? Práve tieto rohové sedačky vám teraz ukážeme.

Ako vybrať sú správnu rohovú sedačku s rozmermi 300x200 cm?

V prvom rade je potrebné, aby ste si uvedomili, že nájsť model sedačky s na centimeter presným rozmerom môže byť naozaj náročné. Platí to predovšetkým vtedy, ak hľadáte sedaciu súpravu so „zaokrúhleným číslom“. Vieme, že by dávalo asi väčší zmysel, keby všetky rozmery sedacích súprav končili nulou, realita je ale trochu iná. Výrobcovia sedacích súprav sa so zaokrúhľovaním veľmi netrápia. Aj preto často narazíte napríklad na gauč so šírkou 287 cm, 351 cm, 328 cm a podobne.

ako vybrat sedacku 300x200

Pokiaľ teda hľadáte sedaciu súpravu s presným rozmerom, nezabúdajte si nechať niekoľko centimetrovú rezervu. Ani kúpa sedačky s o niečo menšími rozmermi nemusí byť nevyhnutne problém. Chýbajúce miesto na sedenie dokážete poprípade zväčšiť divánom, pohovkou, kreslom či taburetom.

Pri meraní miesta, na ktorom sa má sedačka nachádzať, si vždy radšej nechajte pár centimetrov rezervu. Ak napríklad hľadáte sedačku s rozmerom 300×200 cm, hodiť sa vám môžu aj modely so šírkou 291, 293 či 295 cm. Hĺbka súpravy sa tiež zvykne líšiť v rozmedzí niekoľkých centimetrov. Obľúbené sú napríklad sedačky s hĺbkou 182, 183 alebo 185 cm.

Rohové sedačky 300x200 cm v našej ponuke

Rohová sedačka HEMILTON I Farebné prevedenie

Rohová sedačka Hemilton I – 295×183 cm

Rohová sedačka MELODIA I MAXI Farebné prevedenie

Rohová sedačka Melodia I Maxi – 291×182 cm

Rohová sedačka Alicanto I maxi

Rohová sedačka Alicanto I Maxi – 293×185 cm

Rohová sedačka PRESSO I MAXI

Rohová sedačka Presso I Maxi – 291×182 cm

Rohová sedačka MODIO I MAXI ľavá

Rohová sedačka Modio I Maxi – 291×182 cm

Všimli ste si, že väčšina spomenutých sedačiek má v názve „I“ alebo „I Maxi“?

V každom modelovom rade nájdete viac modelov – pohovky, rohové sedacie súpravy aj u-čkové sedačky. Líšia sa veľkosťou, spacou plochou či počtom doplnkov, no sú v rovnakej kvalite a dizajne. Každá sedačka je označená názvom modelového radu a číslom. Ak ste teda prišli na to, že rozmer rohovej sedačky 300x200 nie je nič pre vás, pozrite si celú modelovú radu a nájdite si sedačku, ktorá bude pre vás tá pravá.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre sedačky z Nabytok4you?

Sedacie súpravy v Nabytok4you spájajú štýl, praktickosť, multifunkčnosť a skvelý dizajn. Zároveň vám však umožňujú doladiť si daný model do dokonalosti. U nás máte totiž možnosť vybrať si z množstva kvalitných a krásnych poťahových látok a farebných prevedení. Pri väčšine modelov si dokonca môžete navoliť jeden typ látky pre sedaciu časť a opierky a inú pre korpus a podrúčky.

Naše gauče vyrábame ako multifunkčné kúsky nábytku. Nájdete na nich preto rôzne doplnky– od minibaru, drevených doplnkov, držiakov na poháre, vstavanej nabíjacej stanice, lampičky až po okrasné vankúšiky. Stačí si nájsť model, ktorý sa vám páči a v našom konfigurátore si ho vyšperkujete podľa „vášho gusta“.

Hľadáte inšpiráciu do obývačky?

Pozrite si našu ponuku sedacích súprav a nechajte sa inšpirovať moderným dizajnom, kvalitnými materiálmi a šikovnými doplnkami.

Naše novinky v ponuke

×