Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Rozkladacia rohová sedačka v elegantnom štýle: Aké funkcie ponúka modelový rad sedačiek Presso?

Dnes je základnou súčasťou každej väčšej sedacej súpravy možnosť rozloženia. Zďaleka to však nie je jediná funkcia, ktorú vám môžu moderné sedacie súpravy ponúknuť. Aby ste sa s novými rohovými sedačkami zoznámili bližšie, predstavujeme vám modelový rad Presso. Sedačky z tejto série vás už na prvý pohľad zaujmú svojím elegantným dizajnom, zároveň vám však ponúknu naozajstné pohodlie a komfort. Poďte sa s nimi zoznámiť bližšie.

 

Rozkladacie rohové sedačky modelov Presso

Rohové sedačky z modelovej rady Presso sú pri sedení aj ležaní veľmi pohodlné. Majú pevné sedenie, ktoré zaručuje, že sa sedačka rýchlo nevysedí a vydrží roky ako nová. Modelová rada Presso zároveň poskytuje zákazníkom širokú voľbu výberu.

 

Nakombinovať si môžete druh poťahovej látky aj typ sedenia

Modely rôzne kombinujú počet sedov, typ sedenia aj orientáciu rohu na pravú alebo ľavú stranu. Niektoré modely rohových sedačiek Presso sú dokonca zakončené chaise end krídlom, ktoré je obľúbené najmä u rodín s malými deťmi.

Výhodou je tiež, že na tieto rohové sedačky je možné vybrať až 2 poťahové látky – jeden typ na spodnú časť, druhý na vrchnú. Vďaka tomu si každý zákazník môže vytvoriť vlastný unikátny dizajn sedačky, pričom farbu a typ látok môže nakombinovať k nábytku či ostatnému zariadeniu.

 

Rohová sedačka PRESSO VII Pravá
Rohová sedačka PRESSO VII vo farebnej kombinácii bielej so sivou

 

Presso sú modely vhodné aj pre ľudí so špecifickým vkusom. Okrem kombinácie sedov či typov poťahových látok si ešte navyše môže každý zvoliť odlišný poťah vankúšov, ktoré dávame zákazníkom ku každej sedačke zdarma ako darček.

 

Aké funkcie vám tieto rohové sedačky ponúknu?

Pohodlie a možnosť kombinovať však ani zďaleka nie sú jediné výhody, ktoré s rohovou sedačkou modelu Presso získate. Poskytne vám mnoho ďalších výnimočných funkcií určených pre vaše pohodlie a zážitok z oddychu. Sú to napríklad:

  • vstavané držiaky na poháre,
  • malá taburetka alebo podložka pod poháre,
  • vstavaný minibar,
  • polohovateľné opierky hlavy,
  • veľký úložný priestor.

 

Tip pre rodiny s deťmi: Rohová sedačka Presso I Maxi

Rohová sedačka Presso I Maxi vám ponúkne všetky spomínané funkcie. Využiť môžete vstavaný minibar, polohovateľné opierky hlavy, vstavané držiaky na poháre aj podložku pod poháre. Tento model rohovej sedačky však poskytuje aj ďalšie výhody, ktoré ocenia najmä rodiny s malými deťmi.

 

Rohová sedačka PRESSO I MAXI
Rohová sedačka PRESSO I MAXI s otvoreným krídlom

 

Rohová sedačka s chaise-end krídlom

Jedno krídlo sedačky Presso I Maxi je zakončené v type chaise-end, čo znamená, že je otvorené, priestranné a bez opierok. Rodičia s deťmi takýto typ rohovej sedačky oceňujú najmä kvôli tomu, že sa na nej radi malé deti radi batolia a prehadzujú, väčším deťom zase poskytuje dosť miesta na hru.

Okrem toho je celé toto krídlo možné nadvihnúť, pričom pod ním vzniká naozaj veľký úložný priestor. No a ako všetci vieme, rodičia s deťmi nemajú úložného priestoru nikdy dosť. Sedačka sa samozrejme dá aj rozložiť, čím poskytne miesto na príležitostné spanie pre starých rodičov, alebo ju možno využiť ako „ležovisko“ pri sledovaní rozprávok a detských kanálov.

Naše novinky v ponuke

×