Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Nabytok 4 you recenzie a skúsenosti zákazníkov

V dobe, ktorej vládne internetový obchod, sú recenzie spokojných zákazníkov kľúčové – a to nie len pre našich potenciálnych zákazníkov, ale aj pre nás. Snažíme sa totiž neustále zlepšovať naše produkty, služby i poradenstvo. Vždy nás teda veľmi poteší, keď nám spokojný zákazník napíše pozitívnu recenziu či pošle fotku svojej vysnívanej sedačky.

Vieme, že výber sedacej súpravy môže byť naozaj zdĺhavý a možno aj náročný. Predovšetkým vtedy, keď sa neviete rozhodnúť pre ten správny model, poťahový materiál alebo dokonca výrobcu. Samozrejme, že si všetko chcete najprv overiť, prípadne vyskúšať, aby tovar, ktorý vám nakoniec príde domov, bol naozaj taký, ako má. Pozrite sa teda, čo o nás hovoria naši zákazníci.

Nabytok4you recenzie – čo o nás hovoria naši spokojní zákazníci?

Vybrali sme pre vás niekoľko recenzií a skúseností našich spokojných zákazníkov, ktorí si u nás vybrali svoju sedačku snov.

Pozitívne skúsenosti so sedačkami od Nabytok4you nájdete aj na Facebooku

recenzia sedacka nabytok4you
recenzia sedacka nabytok4you
recenzia sedacka nabytok4you
recenzia sedacka nabytok4you
recenzia sedacka nabytok4you
recenzia sedacka nabytok4you

Čo hodnotia zákazníci ako pozitíva našich sedačiek?

Keďže chceme, aby bol spokojný každý, kto u nás kúpi sedaciu súpravu, snažíme sa celý proces výberu čo najviac zjednodušiť. Na našom e-shope preto nájdete všetky potrebné informácie o jednotlivých sedačkách, náhľadové obrázky, farebné prevedenia, prehľad doplnkov či možnosť objednať si vzorky poťahových materiálov domov.

Na základe pozitívnych ohlasov našich zákazníkov sme pre vás pripravili zoznam vecí, ktoré pri kúpe sedačky ocenili najviac:

Viete, že si naše sedačky môžete pozrieť aj osobne?

Pokiaľ by ste o našej výrobe, materiáloch či jednotlivých modeloch chceli vedieť viac, veľmi radi vás privítame v našom showroome na ulici Ivana Bukovčana v Prievidzi. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 11:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Ak však cestujete z diaľky, odporúčame zajednať si termín obhliadky vopred.

velkost sedacky

Príďte si vyskúšať sedenie na našich sedačkách

kvalita

Overte si kvalitu sedacích súprav

Pozrite si naživo naše poťahové materiály

Ako vyzerá náš showroom?
Váhate pri výbere poťahového materiálu?

Vieme, že niekedy môže rozlíšenie počítača, smartfónu alebo tabletu urobiť škrt cez rozpočet – vyberiete si farbu, ktorá sa vám na e-shope páčila  a keď vám doručia produkt zistíte, že odtieň je trošku iný. Z tohto dôvodu vám ponúkame hneď dve možnosti, ako si vybrať materiál poťahu presne podľa vašich preferencií:

  1. Príďte sa na poťahové látky pozrieť do našej kamennej predajne. Nielenže tam látky uvidíte na vlastné oči, ale náš personál vám tiež poradí, aký typ materiálu je pre vašu sedačku vhodný. Niektoré materiály majú povrchové úpravy proti zašpineniu, žmolkovaniu či vsakovaniu vody a tekutín.
  2. Ak si materiál vyberáte na našom e-shope, nechajte si vzorky doručiť priamo k sebe domov. Vyberte si materiály a farebné prevedenia, aké sa vám páčia, a pomocou niekoľkých kliknutí si objednajte až 6 vzoriek. Môžete si ich doma pokojne popozerať, vyskúšať na dotyk a rozhodnúť sa pre ten pravý poťah.
Ešte nemáte novú sedaciu súpravu?
Pozrite si našu ponuku sedacích súprav a vyberte si z množstva kvalitných modelov rohových i u-čkových sedačiek či pohoviek.

Naše novinky v ponuke

×