Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Sedacia súprava s vysokými nožičkami. 3 dôvody, prečo si ju zamilujete

Sedacie súpravy s vysokými nožičkami patria medzi obľúbené modely našich zákazníkov. Spísali sme preto pre vás 3 vlastnosti, ktoré sa vám na týchto sedačkách zapáčia. Ako vám môže sedačka s vyvýšenými nožičkami zväčšiť priestor alebo pomôcť pri upratovaní? Prečítate si v našom krátkom článku.

 

Sedačka s vysokými nožičkami opticky zväčší vašu obývačku

Ak by ste si porovnali tú istú obývačku so sedačkou „položenou“ na zemi a sedačkou s vyvýšenými nožičkami, tá druhá obývačka by pôsobila rozmernejšie. Vysoké nožičky na sedacej súprave totiž opticky zväčšujú priestor.

Je to spôsobené tým, že sedačka s vysokými nožičkami odhaľuje aj priestor pod ňou. Oko tak vidí aj časť podlahy pod sedačkou a tým sa mu celá izba zdá väčšia a priestrannejšia.

Rovnaké pravidlo platí aj pre ostatný nábytok, ako je napríklad konferenčný stolík či skrinka pod TV. Ak teda chcete, aby vaša obývačka pôsobila väčšie, ako v skutočnosti je, poobzerajte sa práve po nábytku, ktorý je postavený na vyšších nožičkách.

Je užitočný najmä v prípade, že máte rozmerovo malú obývačku, alebo chcete prevzdušniť priestor vášho bytu. Vyvýšené nožičky tak aspoň čiastočne pomôžu zabrániť tomu, aby vaša obývačka vyzerala preplnene.

 

Pod sedačkou sa vám bude jednoduchšie upratovať

Práve pod sedacou súpravou sa kopí najviac prachu. Vďaka sedačke s vyvýšenými nožičkami však bude upratovanie veľmi jednoduché. Dostanete sa pod ňu s mopom aj vysávačom, a tak už sedačku nikdy nebudete musieť premiestňovať, keď pod ňou budete chcieť poupratovať.

Na našej stránke nájdete sedačky s nožičkami vysokými 10 cm. Znamená to, že pod tieto sedačky tak vojde aj väčšina robotických vysávačov, ktoré sú dnes už súčasťou mnohých domácností.

 

Túto sedaciu súpravu zariadite do akéhokoľvek štýlu

Nezáleží na tom, aký štýl preferujete, sedačku s vysokými nožičkami zladíte do akéhokoľvek štýlu. Či už si chcete zariadiť obývačku v štýle škandinávskom, vintage či modernom, stačí si zvoliť preferovaný typ nožičiek. Nožičky tak môžu byť ďalším dizajnovým prvkom, ktorý môžete zladiť k ostatným doplnkom.

Naše novinky v ponuke

×