Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Sedačky 4 you: Objavte tie pravé sedacie súpravy pre vás a váš domov

Obývacia izba sa pre mnohých spája s pohodlím, komfortom a útulnosťou. Zrejme vám nemusíme hovoriť, že veľké percento dojmov a pocitov z tejto miestnosti „má na svedomí“ práve sedacia súprava. Je často najmohutnejším kusom nábytku v miestnosti a púta pohľady návštevníkov už vo dverách. Avšak poskytuje tiež miesto, kde sa pekne pospolu stretne celá rodina, priatelia alebo známi.

Nájsť teda takú sedačku, ktorá bude akoby stvorená presne pre vás, je naozaj dôležité. Mali by ste byť spokojní s jej parametrami, kvalitou, poťahovým materiálom a dostatočným priestorom na sedenie. My v Nabytok4you sa snažíme, aby ste medzi našimi sedačkami našli presne tú, ktorá dokonalo zapadne do vašej obývačky.

Prečo by ste si mali vybrať sedaciu súpravu práve u nás?

spaci priestor

Všetky naše sedačky sú rozkladateľné

Poťah si môžete vybrať z desiatok kvalitných materiálov

bohaty ulozny priestor

Sedacie súpravy disponujú úložnými priestormi

dovoz sedacky

Dopravu sedačky zabezpečujeme výhradne našimi autami

Sedačky 4 you do malých i veľkých obývačiek

Jedným zo zásadných faktorov, ktorý pri kúpe novej sedačky zaváži, je rozmer obývacej izby. Do maličkej obývačky totiž veľkú účkovú sedačku „nenapcháte“. Pravdepodobne skôr siahnete po pohodlnej pohovke či malom rohovom gauči. Veľké obývacie izby zas poskytujú priestor na mohutnejšiu sedačku. V našom sortimente nájdete sedacie súpravy do každého interiéru. Stačí si len vybrať.

Rohové sedacie súpravy presne pre vás

Pozrite si niektoré z našich najpredávanejších rohových sedačiek.

Hľadáte niečo menšie? Pozrite si naše pohovky

Sedačka 4 you presne podľa vašich predstáv

Našli ste si model sedačky, ktorý sa vám páči, ale ešte to nie je ono? To nevadí. U nás si môžete sedačku doladiť presne podľa vašich potrieb a predstáv. Takmer všetky modely sedacích súprav totiž nájdete vo viacerých rozmeroch. 

To však ešte z ďaleka nie je všetko. Vďaka konfigurátoru si sedaciu súpravu vyšperkujete do posledného detailu. Môžete si vybrať z desiatok kvalitných materiálov a stoviek krásnych farebných prevedení. Nezáleží na tom či vás láka skôr elegantná klasika, alebo si radi uletíte k výrazným, možno až krikľavým farbám – máme odtieň pre každého.

Len pár krokov vás delí od vašej vysnívanej sedacej súpravy

Keď už poznáte rozmery a vybrali ste si konkrétnu sedaciu súpravu, ste len pár jednoduchých krokov od cieľa.

Prvá vec, ktorú si v konfigurátore navolíte, je pravý alebo ľavý roh. Ten prispôsobíte dispozícii miestnosti. Nemusíte si to však predstavovať – pri ľavostrannej aj pravostrannej sedacej súprave nájdete fotku daného prevedenia.

Máte vybratý roh? Nastal čas rozhodnúť sa pre poťahový materiál a farebné prevedenie sedacej časti a opierok. Môžete si vyberať z materiálov, ktoré nájdete v našej databáze. Ak náhodou ešte nie ste rozhodnutý alebo ste si nemali kedy pozrieť všetky možnosti, všetky naše materiály nájdete na jednom mieste.

sedacia cast a opierky
korpus a podrucky

Pokiaľ patríte k tým, ktorým sa páči sedacia súprava jednej farby, zvoľte  ten istý materiál a farbu ako v predchádzajúcom kroku. Ak však chcete, aby bola vaša sedačka iná a originálna, môžete si na poťah korpusu a podrúčiek vybrať iný ľubovoľný materiál z našej ponuky.

Takmer ku všetkým sedacím súpravám dostanete u nás ozdobné vankúšiky zdarma. Aby vám krásne zapasovali do vašej obývačky a podčiarkli jej útulnosť, môžete si k nim navoliť poťahový materiál.

Rohová sedačka BARTON IX Vankúše
Rohová sedačka BARTEEZ II Vankúše
Rohová sedačka BELUTI VII MIX Vankúše
Sedacia súprava VIGGO Vankúše
Rohová sedačka Balticco VIII vankúše
Rohová sedačka GABIO IX Vankúše

Keďže sú všetky naše sedacie súpravy rozkladacie, máte možnosť zvoliť si akou látkou bude potiahnutá rozkladacia časť. Na výber máte z dvoch možností – štandardné potiahnutie alebo potiahnutie látkou vo vami zvolenej farbe sedačky.

Určite chcete, aby vám sedacia súprava vydržala čo najdlhšie. Tomu môže napomôcť aj zvolený materiál výplne. Vyberiete si štandardnú ľahčenú polyuretánovú penu alebo zainvestujete do HR výplne s vysokou pružnosťou?

Na náhodu u nás nenechávame ani výber farby nožičiek. Pri mnohých modeloch si môžete vybrať z viacerých farebných variant predných aj zadných nožičiek, ktoré pekne dopĺňajú sedaciu súpravu.

Ďalšie kroky v našom konfigurátore sa týkajú doplnkov. V závislosti od toho, akým typom doplnkov zvolená sedačka disponuje, si vyberiete z farebných prevedení držiakov na poháre, nabíjacích staníc, lampičiek a podobne.

Veríme, že vďaka nášmu konfigurátoru si u nás vyskladáte vašu novú vysnívanú sedačku. Uvidíte, že bude nielen krásnym dizajnovým kúskom vo vašom domove, ale bude vám tiež verne slúžiť dlhé roky.

Naše novinky v ponuke

×