Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Aké výhody má sedačka v tvare U?

Sedačky v tvare U sú obľúbené najmä v mnohopočetných rodinách. Poskytujú veľa miesta na sedenie, úložného priestoru no aj mnoho drobných detailov, ktoré vás príjemne prekvapia. Pozrite sa spolu s nami, aké má sedačka v tvare U výhody a prečo možno práve ona bude vaším novým kusom nábytku?

 

Sedačka v tvare U vám poskytne veľa miesta

Klasický rodinný večer pri telke? S účkovou sedačkou to nebude problém. Pohodlne si na nej totiž oddýchne aj viacčlenná rodina. Poležiačky na nej zrelaxujú minimálne 3 osoby, na sedenie vám však poskytne miesto najmenej pre 5 osôb. Je teda ideálnym riešením nielen pre veľké rodiny, no aj pre ľudí, ktorí majú časté návštevy a hľadajú spôsob, ako všetkých komfortne usadiť.

 

Čím väčšia sedačka, tým viac úložného priestoru

Účkové sedačky sú atraktívne najmä vďaka množstvu miesta, ktoré ponúkajú. To sa však týka nielen miesta na sedenie, no aj úložného priestoru. Zvyčajne totiž platí, že čím väčšia sedačka, tým viac úložného priestoru k dispozícii.

Väčšina sedacích súprav v tvare U má úložný priestor pod obomi bočnými krídlami. Tento úložný priestor je ľahko prístupný a zároveň dostatočne veľký aj na rozmernejšie predmety. Oproti skriniam a stropným úložným priestorom má teda jednu veľkú výhodu: uložiť do neho môžete aj mohutnejšie predmety, s ktorými sa ťažko manipuluje.

 

Vhodná do obývačiek aj kancelárií

Dnes je už takmer zvykom, že každá väčšia firma poskytuje svojim zamestnancom aj oddychovú zónu, kde si môžu nachvíľu odpočinúť od práce. V takýchto zónach nájdete okrem sedačiek a tulivakov aj ovocný bar či napríklad kávovar, ktoré dodajú zamestnancom energiu a „nakopnú“ ich ďalej v práci.

Do takýchto priestorov je najideálnejšia práve sedačka v tvare U. Vďaka svojim rozmerom je dostatočne veľká aj pre viacerých kolegov, a v prípade potreby na ňu možno posadiť aj klienta. Je totiž opticky rozdelená na 3 celky, a teda môže klient sedieť oproti vám, vedľa vás, či v 90°uhle, podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Na takéto účely vám z našej ponuky odporúčame napríklad sedačku Adoni V, ktorá je dostatočne elegantná na obchodné stretnutie, no zároveň aj pohodlná na oddych pre zamestnancov.

 

Účková sedačka má prepracovanejšie detaily a viac predností

Nemusí to platiť vždy, no v zásade sa výrobcovia sedačiek vždy najviac „pohrajú“ so sedačkami v tvare U. V praxi to znamená, že účkové sedačky sú v detailoch omnoho prepracovanejšie ako ostatné typy sedačiek a preto vám poskytnú zaujímavé možnosti.

Naše sedačky v tvare U majú napríklad hneď niekoľko moderných „vychytávok“. Nájdete na nich nastaviteľné opierky hlavy, podložky pod stolnú lampu, držiaky na poháre či dokonca vstavané minibary. Sú to síce len detaily, ktoré vám však spríjemnia čas strávený na sedačke. Ako ukážku si pozrite napríklad náš model sedacej súpravy Presso V, ktorý má všetky vyššie spomenuté kvality.

 

Ako pri výbere sedacej súpravy v tvare U postupovať?

Sedačky v tvare U nie sú vhodné do všetkých bytov, keďže si vyžadujú veľký izbový priestor. Pred kúpou si preto prečítajte náš nedávny článok 4 veci, na ktoré by ste mali myslieť pri výbere novej sedačky, ktorý vám poradí, ako na novú sedačku. Ak sa aj po prečítaní tohto článku rozhodnete pre veľkú sedačku v tvare U, s kúpou vám napovie náš článok Na čo nezabudnúť pri kúpe veľkej sedačky v tvare U. Veríme, že obidva články vám pri výbere vašej novej sedačky pomôžu a že nájdete presne takú, ktorá vám bude vyhovovať po všetkých smeroch. Ako inšpiráciu si môžete prehliadnuť našu ponuku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše novinky v ponuke

×