Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Najpredávanejšie modely sedačiek roku 2023: Ktoré sedačky najviac učarovali našim zákazníkom?

Rok 2023 sa pomaly blíži ku koncu, a to znamená len jedno – prišiel čas pozrieť sa na to, čo tento rok najviac učarovalo našim zákazníkom. Pripravili sme si pre vás malý zoznam najpredávanejších rohových sedačiek, u-čkových gaučov a doplnkov za rok 2023. Prečítajte si viac o našich najpredávanejších modeloch sedačiek a nechajte sa inšpirovať. Možno objavíte sedačku vašich snov, ktorá bude budúci rok zdobiť aj vašu obývaciu izbu.

Rohová sedačka SIIDE X MAXI

Modelová rada Siide spája elegantný moderný dizajn a komfort. Tak ako celá rada sedačiek Siide, aj SIIDE X MAXI poskytuje dostatok miesta na sedenie a leňošenie, no a súčasne sa stane krásnym stredobodom vašej obývačky. Čo je na tejto sedačke výnimočné? Má trošku atypické rozmery a môže byť skvelým deliacim prvkom v obývacích izbách spojených s kuchyňou.

Parametre a vlastnosti sedačky:

Rohová sedačka GABIIO IX

Druhý z našich najpredávanejších modelov sedačiek je model Gabiio IX. Pokiaľ hľadáte sedaciu súpravu s netypickými rozmermi, tak vás podobne, ako mnohých našich zákazníkov, očarí práve táto rohová sedačka. Jedno jej krídlo je o dosť dlhšie, čo poteší predovšetkým tých, ktorí majú obývaciu izbu s nezvyčajnými obdĺžnikovými rozmermi.

Parametre a vlastnosti sedačky:

Rohová sedačka BALTICCO VIII a rohová sedačka BALTICCO III MAXI

Veľkej obľube sa u našich zákazníkov teší aj modelová rada Balticco, z ktorej sa medzi naše najpredávanejšie modely sedačiek roku 2023 dostali hneď dve sedacie súpravy, a to BALTICCO VIIIBALTICCO III MAXI. Obe tieto sedačky sa pýšia elegantným štýlovým dizajnom a veľmi čistými líniami. Vďaka tomu sú obľúbené nielen v obývacích izbách, ale aj kanceláriách či iných biznis priestoroch.

Parametre a vlastnosti sedačky BALTICCO VIII:

Parametre a vlastnosti sedačky BALTICCO III MAXI:

Sedacia súprava PRESSO VIII

Sedacie súpravy v tvare U sú vďaka svojim štedrým rozmerom vhodné do veľkých obývacích izieb. Sedačka PRESSO VIII poskytuje miesto na sedenie a leňošenie pre celú rodinu. V prípade potreby sedačku navyše jednoducho rozložíte a získate miesto, kam pohodlne uložíte návštevu na noc. Sedacie súpravy PRESSO sú veľmi obľúbené aj vďaka štýlovým a šikovným vychytávkam, ako sú drevené doplnky či vstavaný minibar.

Parametre a vlastnosti sedačky

Rohová sedačka MODIO VII

Kombináciu moderného dizajnu a komfortu nájdete aj v sedacích súpravách Modio. U našich zákazníkov bola tento rok najobľúbenejšia práve sedačka MODIO VII. Má šikovné rozmery a dizajn, ktorý krásne vynikne aj v odvážnejších či krikľavejších farbách. Ak by vám však predsa len výrazné farby nesedeli, môžete si sedačku nakonfigurovať presne podľa vašich predstáv. Na výber máte zo stoviek krásnych a kvalitných poťahových materiálov.

Parametre a vlastnosti sedačky

Sedacia súprava VENTO VI

Posledná sedačka zo zoznamu najpredávanejších sedačiek za rok 2023 je u-čková sedacia súprava VENTO VI. Aj tento kus nábytku v sebe kombinuje eleganciu, funkčnosť a komfort. Jedno krídlo sedačky je klasické a disponuje opierkou na chrbát i ruky. Druhé krídlo tejto sedačky sa nazýva chaise-end krídlo – čo znamená, že je otvorené, priestranné a bez opierok. To pravdepodobne ocenia predovšetkým rodičia s malými deťmi, ktorým toto prevedenie poskytuje dostatok miesta na hranie.

Parametre a vlastnosti sedačky

Po akých doplnkoch siahali naši zákazníci tento rok najčastejšie?

Taburety, vrchné matrace či kávové stolíky zaraďujeme k doplnkovému tovaru k sedacím súpravám. Úlohou týchto kúskov je doplniť sedačku vizuálne a/alebo funkčne. Pri vrchných matracoch Topper ide predovšetkým o funkčnosť, nakoľko zvyšujú komfort pri spánku na rozloženej sedacej súprave. Na druhej strane chránia sedačku pred ošúchaním. Stolíky a taburety plnia funkciu aj estetickú aj praktickú. Práve taburety majú u našich zákazníkov tento rok prvé miesto. Pozrite si tie najpredávanejšie:

Zdá sa, že v roku 2023 uchvátila našich zákazníkov predovšetkým elegancia a komfort v kombinácii s nastaviteľnými opierkami hlavy. Niet sa čo čudovať. Pri kúpe novej sedacej súpravy by ste mali dbať predovšetkým na to, aby sa vám na nej dobre sedelo a pohodlne leňošilo. Veríme, že sme vás aspoň trošku inšpirovali a už sa veľmi tešíme na to, aký model sedačky sa stane hitom práve pre vás.

Naše novinky v ponuke

×