Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Dizajnová sedačka do vašej obývačky: Pozrite si naše tipy na sedacie súpravy a dolaďte si ich podľa vášho gusta

Dizajn, to nie je len tvar, materiál či umiestnenie nábytku v miestnosti. Dizajn je spojenie všetkých prvkov, ktoré spolu vytvárajú oku lahodiaci celok. O tom, že sedačky rozhodne patria k dizajnovým kúskom, niet pochýb. Či chcete dizajnovú sedačku podľa najnovších módnych trendov alebo hľadáte kúsok, ktorý zapasuje k celkovému dizajnu vašej obývačky, je už úplne na vás. My sme pre vás vybrali niekoľko z našich najnovších modelov sedacích súprav, ktoré sú podľa nášho názoru jednoznačne dizajnovými kúskami. Necháte sa inšpirovať?

Dizajnové sedačky Hemilton

Sedacie súpravy Hemilton vás oslovia svojimi elegantnými rovnými líniami. Patria k našej aktuálnej novinke, pričom máte na výber z modelov do malých i veľkých obývačiek. Dizajnové sedacie súpravy Hemilton krásne zapasujú do moderných obývačiek, poskytnú dostatok pohodlného miesta na sedenie a súčasne disponujú:

Sedacie súpravy Barton s príjemným dizajnom

Ak hľadáte sedacie súpravy, ktoré si zachovali eleganciu, no súčasne majú oblé a pohodlné opierky na chrbát, pozrite si sedacie súpravy Barton. V rámci tohto modelového radu vám prinášame nielen rohovéu-čkové sedacie súpravy, ale tiež pohovku, ktorá krásne doplní obývačku menších rozmerov či kanceláriu. Sedacie súpravy Barton krásne vyniknú v svetlých, prírodných, ale aj výraznejších farebných prevedeniach. Jediné, čo by vás mohlo limitovať, je vaša predstavivosť.

Sedačky Burton navyše disponujú:

Sedacie súpravy Deuss predstavujú dizajn s dotykom funkčnosti

Sedacia súprava s dizajnovým šuplíkom? U nás žiaden problém. Modelový rad sedačiek Deuss v sebe spája pohodlie, eleganciu a multifunkčnosť. Či sa už rozhodnete pre rohovú sedačku alebo sedaciu súpravu v tvare U, vychutnáte si pohodlné sedenie s dostatkom miesta pre vás i vašich blízkych. Láka vás otvorené chaise-end krídlo alebo skôr „tradičnejšia“ verzia s opierkami na oboch koncoch? Pozrite si sedačky Deuss a vyberte si tú vašu.

V cene sedacích súprav Deuss sú zahrnuté aj:

Dizajnová pohovka či sedacia súprava do veľkej obývačky? Žiadny problém s modelmi Siide

Určite sa vám už stalo, že sa vám páčil určitý typ alebo konkrétny model sedacej súpravy, no nesedeli vám rozmery. Možno ste potrebovali väčšiu, menšiu, rohovú alebo u-čkovú sedačku a nakoniec ste sa museli rozhodnúť pre úplne iný kúsok. To sa vám však nestane pri našom modelovom rade Siide. V rámci modelového radu pre vás totiž máme až 13 rôznych sedacích súprav. Dizajnové sedačky Siide majú krásny a moderný dizajn, dostatok komfortného miesta na sedenie a zaujímavý detail šitia poťahu.

Prečo si vybrať sedačku z radu Siide? Disponuje:

Vybrali ste si vašu novú dizajnovú sedačku, ale stále tomu niečo chýba?

Žiaden strach, aj s tým vám pomôžeme. U nás si totiž viete každú sedaciu súpravu doladiť do dokonalosti. V konfigurátore si môžete vybrať z desiatok kvalitných poťahových materiálov. Mnohé sú ošetrené technológiou proti zašpineniu, vyblednutiu, presakovaniu tekutín a podobne, vďaka čomu zaručia dlhšiu životnosť vašej novej sedacej súpravy.

Okrem samotného materiálu si môžete vybrať zo stoviek farebných prevedení. Môžete siahnuť po jemných a elegantných odtieňoch, vytvoriť príjemnú útulnú atmosféru so zemitými prírodnými farbami alebo sa trošku odviazať a vybrať si výraznú sýtu farbu. Voľba je len a len na vás.

Chcete si overiť farbu a kvalitu poťahu na vlastné oči?
Hovorí sa: „Dôveruj, ale preveruj.“ Preto chápeme, že si pred výberom poťahového materiálu chcete overiť, či naozaj vyzerá tak, ako na obrázku. Látky si môžete pozrieť v našom showroome v Prievidzi, no môžete si vzorky objednať aj priamo k sebe domov.

Naše novinky v ponuke

×