Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Novinky v ponuke: Rozkladacie rohové sedacie súpravy so skvelým dizajnom

Každá naša nová sedačka je kvalitnejšia, dizajnovo prepracovanejšia a nabitá novými praktickými funkciami. Pozrite sa na naše 3 nové dizajny sedacích súprav, ktoré sme pre vás vybrali spomedzi všetkých tohtoročných noviniek. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, poskytnú vám dokonalý komfort a vo vašej obývačke zapôsobia ako skutočné dizajnové doplnky.

 

Rohová sedačka Loreti III Mix

Rohová sedacia súprava Loreti III Mix má elegantný dizajn, ktorý sa hodí do domácností aj do kancelárií. Sú na nej zaujímavé najmä štýlové 10 cm vysoké nožičky. Tie opticky zväčšujú priestor, a tak je sedačka vhodná aj do menších miestností.

rohová sedacia súprava LORETI III MIX
Sedacia súprava LORETI III MIX

 

Pre vaše pohodlie sme na túto sedaciu súpravu nainštalovali polohovateľné opierky hlavy. Môžete si ich buď úplne sklopiť na klasickú opierku, alebo si ich nastaviť podľa toho, ako vám je pohodlne. Sú v nej navyše integrované 2 užšie úložné priestory a možnosť rozkladania na príležitostné spanie.

Materiály použité pri výrobe sedačky sú veľmi pevné a odolné. Je vyrobená tak, aby vydržala dlhé roky ako nová, nevysedela sa a neošúchala. Vybrať si ju môžete v rôznych látkových prevedeniach. Na obrázku je sedačka v poťahu Savana 72 v prevedení pravého rohu.

 

Rohová sedačka Modio I Maxi

Rozkladacia rohová sedačka s úložným priestorom Modio I Maxi bola vytvorená pre ľudí, ktorí od sedačky vyžadujú najmä pohodlnosť. Má nastaviteľné opierky hlavy, držiaky na poháre po oboch stranách sedačky, vstavaný minibar a pevné sedenie, ktoré sa ani časom nevysedí. Jedna jej časť je zakončená pohodlným chaise end krídlom, na ktorom sa vám bude skvelo relaxovať. Vankúše vám k sedačke dáme zdarma.

rohova sedacka s uloznym priestorom
Sedacia súprava MODIO I MAXI

 

Sedacia súprava Modio I Maxi je postavená na vyšších 10 cm nožičkách. Ich dizajn si môžete zvoliť podľa seba. Rovnako si môžete vybrať farbu a typ poťahovej látky. Na obrázku napríklad vidíte sedačku v kombinácii materiálu z IV. Skupiny Samoa 11 s bielou ekokožou. Po rozložení vám sedačka poskytne spaciu plochu 228 x 127 cm.

 

Rohová sedačka Modio III

Modio III je rozkladacia rohová sedačka s úložným priestorom rozdeleným do dvoch častí. Po rozložení vám ponúkne plochu 210 x 127 cm, ktorá je ideálna na príležitostné spanie pre jednu či dve osoby. Pri sedení poskytuje ten najvyšší komfort, a to najmä vďaka polohovateľným opierkam hlavy, držiakom na poháre a vstavaným minibarom.

 

rozkladacia rohova sedacka MODIO III
Sedacia súprava MODIO III

 

Na sedaciu súpravu si teda skutočne stačí sadnúť, doniesť si svoj obľúbený nápoj a relax môže začať. Na obrázku je sedačka znázornená v kombinácii bielej ekokože a látky Samoa 11 v prevedení ľavého rohu. Aby sa vám však dokonale hodila do obývačke, vybrať si ju môžete v akejkoľvek látkovej kombinácií. Zladiť k nej môžete aj vankúše, ktoré od nás dostanete k sedačke zdarma.

Naše novinky v ponuke

×