Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Sedačka v obývačke v jesennom štýle: Inšpirujte sa štýlovými dekoráciami

Vonku fúka studený vietor, vo vnútri sa však rozmáha príjemná atmosféra. Presne to je charakteristika jesenného obdobia, ktoré vystihuje najmä špecifická vôňa jabĺk, tekvíc a farebného opadaného lístia. Preneste si kúsok tejto atmosféry aj k vám domov a vyplňte vašu obývačku farbami jesene. Pomôžu vám v tom naše 4 tipy na jesenné dekorácie, ktoré prinesú vášmu domovu farby, teplo a atmosféru útulnosti.

 

1. Sedacia súprava s dekami

Na jesenných dekoráciách je skvelé to, že v nás vytvárajú dojem tepla. Kým vonku prší, vnútri sa nám vďaka správne zvoleným dekoráciám darí udržiavať teplú a útulnú atmosféru. K neodmysliteľným jesenným dekoráciám preto patria rôzne textilné doplnky, najčastejšie sú to práve deky a prikrývky.

Vlnené prikrývky môžete uložiť na sedačku, na samostatný stolček v rohu miestnosti alebo ich ležérne prehodiť cez operadlo. Vo vašej obývačke vytvoria nádych neformálnosti, útulnosti a dodajú jej zvláštne teplo. Zároveň slúžia aj ako veľmi praktická dekorácia, keďže ich v prípade potreby môžete kedykoľvek využiť.

 

2. Jesenné dekorácie zo sušených kvetov

Keď už čerstvé kvetiny v záhradke nezoženieme, prišiel čas zaplniť vázu sušenými kvetinami. Tie k jeseni neodmysliteľne patria. Jemnú jesennú dekoráciu si z nich vytvoríte veľmi rýchlo. Stačí vám pekná váza, ktorú okrem kvetín môžete naplniť aj šiškami alebo ju skrášliť rôznymi textíliami.

sedacia suprava

Sušené kvetiny sa na jeseň používajú aj na pletenie vencov. Tie krásne vyniknú na dverách, no šikovne ich môžete zavesiť aj do obývačky – napríklad namiesto obrazu alebo inej závesnej dekorácie.

 

3. Sedacia súprava s vôňou jesene

Ak chcete doma vytvoriť pravú jesennú atmosféru, nemôžete zabudnúť na sviečky. Nádherne prevoňajú celý váš byt a na chvíľu nimi jemne nasiakne aj bytový textil – napríklad poťahová látka sedačky alebo prehoz na sedačku. Jeseň najvernejšie pripomenú sviečky s vôňou tekvicového korenia, jabĺk alebo sladkej vanilky. Ich teplá vôňa vás zahreje a dodá vašej obývačke príjemnú atmosféru.

sedačka v obývačke

 

4. Ozdobné tekvičky prinesú do vašej obývačky tú pravú jeseň

Azda nič nie je pre jeseň typickejšie ako tekvice. Malé ozdobné tekvičky, aj veľké tekvice na vyrezávanie, oboje hrajú farbami a do interiéru prinášajú veselé farby jesene. Zároveň je veľmi jednoduché vytvoriť si z nich krásnu dekoráciu vhodnú do obývačky aj do kuchyne.

sedačka v obývačke

Tekvičky stačí ľubovoľne naaranžovať napríklad do ikebany, na podložku alebo do okna. Skvelo ladia so sušenými kvetmi alebo s vonnými sviečkami. Do plytkého košíčku naaranžujte sviečky, tekvičky a plody ako napríklad gaštany či šišky. Už za pár minút vytvoríte veľmi príjemnú dekoráciu, ktorá určite zaujme aj všetkých vašich hostí.

[accordion title=“Chceli by ste túto jeseň vašu obývačku zmeniť kompletne? Pozrite si náš sortiment a doprajte si pohodlie na novej, kvalitnej sedacej súprave.“][/accordion]

 

Naše novinky v ponuke

×