Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Rohová pohovka podľa vášho gusta: Predstavujeme vám modelový rad pohoviek Torst

Tak ako sa menia trendy v móde, menia sa aj tie v iných odvetviach – napríklad v interiérovom dizajne. Niektoré trendy sa vracajú, iné sú zas nadčasové, takzvané evergreeny. Samozrejme, záleží aj od vkusu konkrétneho človeka. Niekto siahne po modernej nízkej sedačke v neutrálnych farbách a niekto zas po menšej, pohodlnej pohovke s vyšším sedením.

Pokiaľ hľadáte pohodlnú a elegantnú pohovku do menšieho priestoru, ste na správnom mieste. Rohová pohovka Torst je vhodná do domácností, ale aj do kancelárskych priestorov. Poďte sa s nami pozrieť, aké možnosti ponúka tento modelový rad.

 

Rohová pohovka Torst vám zaujme jemným a štýlovým dizajnom

Rohová pohovka Torst je dôkazom toho, že pohovka či sedacia súprava nemusí byť robustných rozmerov, aby upútala a zaujala. Jej jemný a elegantný dizajn je podčiarknutý vyvýšenými nožičkami, ktoré okrem toho, že pohovke dodávajú nádych ladnosti, majú aj praktické využitie. Pred časom sme vám predstavili 3 dôvody, prečo si vybrať sedaciu súpravu s vyvýšenými nožičkami. Možno už teda viete, že jedným z nich je optické zväčšenie priestoru.

rohová pohovka TORST

Pokiaľ teda chcete vo svojej obývačke pohodlnú a štýlovú pohovku, ktorá vytvorí dojem väčšieho priestoru, je pre vás táto rohová pohovka ideálna. Okrem elegancie určite oceníte aj fakt, že sa pod ňou ľahko upratuje a dostane sa pod ňu napríklad aj robotický vysávač. Naviac, vďaka jednoduchému systému rozkladania sa táto pohodlná pohovka raz-dva zmení na miesto, kde sa komfortne vyspí vaša návšteva.

 

Navrhnite si vašu rohovú pohovku sami

To, ako bude vaša pohovka vyzerať, si viete do veľkej miery zvoliť sami. Môžete si vybrať z množstva rôznych látok a farebných prevedení a získať tak pohovku, ktorá vám bude dokonale pasovať do vašej obývacej izby či kancelárskych priestorov. V cene pohovky sú taktiež ozdobné vankúše, ktoré celkový vzhľad krásne doplnia. Zvoliť si môžete aj prevedenie rohu pohovky, a teda jeho orientáciu na pravú alebo ľavú stranu a prispôsobiť ju dispozícií priestoru.

 

Ďalšie produkty modelovej rady Torst

Pokiaľ vás oslovil dizajn rohovej pohovky Torst, no hľadáte niečo menšie, alebo naopak väčšie, máme pre vás v ponuke pohovku alebo sedaciu súpravu v tvare U z modelovej rady Torst.

 

Pohovka Torst

Potrebujete pohovku do moderne zariadenej kancelárie, prípadne malej obývacej izby? Pohovka Torst ponúka možnosť pohodlného sedenia spolu so štýlom a eleganciou. Určite oceníte aj možnosť rozloženia, ktorá poslúži na príležitostné prespanie.

rozkladacia pohovka

 

Sedačka v tvare U Torst

Tento model je ideálny pre väčšie rodiny. Poskytuje dosť priestoru na sedenie alebo ležanie, takže si každý nájde svoje miesto. Svojim unikátnym dizajnom sa hodí aj do obývacej izby zariadenej vo vidieckom štýle. Okrem pohodlia a možnosti rozloženia je ďalším plusom sedačke v tvare U Torst aj úložný priestor, kde si môžete odložiť napríklad periny či náhradné vankúše.

sedačka v tvare u

Naše novinky v ponuke

×