Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Trendy v sedacích súpravách na rok 2020

Viete, aké sedacie súpravy budú v roku 2020 trendy a aké farby budú dominovať interiérovému designu? Pokiaľ sa chystáte vymeniť vašu starú sedaciu súpravu, či dokonca prerobiť celú obývačku, potom by ste určite mali vedieť, čo bude tento rok moderné. Pozrite sa spolu s nami na nové trendy a vyberte si, ktorý bude dominovať vašej obývačke.

 

Sedacia súprava s vysokými nožičkami

Veľkým trendom v designe sedacích súprav na rok 2020 sú vysoké vyvýšené nožičky, vďaka ktorým aj robustná sedačka pôsobí vzdušne a ľahko. Vysoké nožičky opticky zväčšujú priestor, a to vďaka tomu, že je jasne viditeľný priestor pod sedačkou.

Sedacie súpravy na vyšších nožičkách sú teda skvelým riešením pre menšie izby, no tiež pre rozľahlé priestory, v ktorých chcete zachovať vzdušnosť. Okrem dizajnového hľadiska majú tiež ďalšie pozitívum – veľmi dobre sa pod nimi upratuje. Podlahu pod touto sedačkou ľahko zmyjete, a tak sa pod ňou nebude kopiť prach. Pod sedačku dokonca vojde aj robotický vysávač, a teda ak máte doma aj tohto pomocníka, upratovanie pre vás už viac nebude problém.

Sedacia súprava CLOUT
Sedacia súprava vo farbe Purist Blue

 

Sedačka so vstavaným minibarom

Jedným z moderných, no dnes už aj dostupných doplnkov sedacích súprav, je vstavaný minibar. Priamo v opierke sedačky poskytuje úložný priestor, využiteľný na uskladnenie pohárov, fliaš či obľúbených snackov.

Súčasťou minibaru často bývajú aj držiaky na poháre či malá podložka pod poháre. S takouto sedačkou si teda budete môcť užívať dokonalý relax, pričom vždy všetko budete mať hneď po ruke a  nemusíte ani vstať zo sedačky.

Sedacia súprava RICO IV detail2

 

Farba sedačky na rok 2020 je žltá aj mentolová

Každý rok designéri stanovia 5 farieb, ktoré budú v danom roku vládnuť designu. Pre rok 2020 sa medzi tieto farby zaradila tzv. mellow yellow – žltá, neo mint – mentolová, modrá, cassis – farba pripomínajúca čierne ríbezle a farba cantaloupe.

 

 

trendy farby na 2020

 

Práve tieto farby budú v tomto roku považované za najmodernejšie. Ak sa teda chystáte prerábať obývačku, a zároveň sa chcete držať najnovších trendov, porozmýšľajte aj nad týmito farbami. Váš domov rozjasnia a prinesú doň príjemnú veselú atmosféru.

 

 

Naše novinky v ponuke

×