Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Moderné sedačky 2021 – Nové modely Alicanto

Žijeme v dobe moderných technológií, ktoré nám uľahčujú rôzne aspekty života. Na trh prichádzajú každý deň nové „vychytávky“ a technické vylepšenia – či už hovoríme napríklad o elektronike, automobiloch, alebo o interiérovom dizajne. Pre nás sú zaujímavé práve tie vylepšenia a moderné doplnky, ktoré sa týkajú nábytku a sedacích súprav. Aj preto sme do nášho sortimentu zaradili novinku – moderné sedacie súpravy Alicanto, z ktorých sa už nebudete chcieť postaviť.

Aké výhody skrývajú moderné sedačky modelovej rady Alicanto?

Moderné sedacie súpravy, ako napríklad naše modely Alicanto, potešia predovšetkým tých, ktorí hľadajú dizajnovú sedačku plnú šikovných doplnkov. Predstavte si dlhý zimný večer či jesenné sychravé počasie. Pohodlne sa usadíte na sedačku s knižkou v jednej ruke a pohárom vína v druhej. Stmieva sa? Nevadí, lebo vaša nová sedačka má v opierke zabudovanú lampičku. Pohár pohodlne odložíte do držiaka a môžete sa ponoriť do knihy. Naozaj vám toto dokáže ponúknuť jedna sedačka? Pozrite sa na všetky výhody modelovej rady Alicanto:

1. Multifunkčnosť a praktickosť

O tom, že multifunkčnosť je v dnešnej dobe nielen trendom, ale viac-menej nevyhnutnosťou, si môžete prečítať aj v našom staršom článku: Trendy v sedacích súpravách pre tento rok: multifunkčnosť. Rozkladanie či úložný priestor sú dnes už povinnou výbavou sedacích súprav. Ocenia to predovšetkým tí, ktorí kupujú sedačku do menšieho bytu.

Všetky sedacie súpravy modelovej rady Alicanto disponujú úložným priestorom. Rozmery úložných priestorov sa líšia v závislosti od veľkosti sedačky. Poslúžia vám napríklad na uskladnenie sezónnych vecí alebo odloženie prikrývok. Sedačky Alicanto sú tiež rozložiteľné, vďaka čomu pohodlne uložíte na noc návštevu, prípadne kamarátov či rodinu.

2. Rozmery do každého priestoru

Páči sa vám dizajn niektorej sedačky Alicanto, ale nie ste si istí, či máte pre ňu dosť miesta? Séria Alicanto je dostupná v niekoľkých modeloch, vhodných do menších aj väčších priestorov. Pokiaľ hľadáte sedačku do malej obývačky, pozrite si napríklad model Alicanto I mini. Podobne ako ostatné sedačky tejto rady, aj Alicanto I mini disponuje doplnkami a úložným priestorom. Vďaka rozkladaniu ju môžete využiť aj ako miesto na spanie pre návštevu.

Hľadáte naopak sedačku v tvare U pre veľkú rodinu? Bude pre vás ideálna sedacia súprava Alicanto V. Je to jedna z našich veľkých U-čkových sedačiek, na ktorú sa vďaka jej štedrým rozmerom pohodlne usadí naozaj celá rodina.

3. Štýlový dizajn modernej sedačky, ktorý doladíte podľa vášho gusta

Sedačky Alicanto majú už na prvý pohľad krásny moderný dizajn. Jeho základ tvoria čisté rovné línie samotnej sedačky, ktoré dopĺňajú štýlové detaily. Dizajnové nožičky, drevené komponenty či ozdobné vankúše, to všetko má vplyv na celkový vzhľad sedacej súpravy. V našom konfigurátore si môžete vybrať z množstva materiálov a farebných prevedení, vďaka čomu si navrhnete dizajn novej sedačky podľa vašich predstáv. Okrem toho si môžete vybrať typ nožičiek, farbu vankúšikov, prípadne si vašu sedačku vylepšiť modernými doplnkami.

4. Doplnky, vďaka ktorým máte všetko po ruke

Okrem štedrého a pohodlného priestoru na sedenie, štýlového prevedenia a úložného priestoru disponujú sedačky Alicanto aj niekoľkými doplnkami. Vďaka nim budete mať po ruke všetko, čo potrebujete. Polohovateľné opierky hlavy vám zaručia zvýšenie komfortu pri sledovaní televízie alebo čítaní knižky. Šikovne umiestnený minibar vám ponúkne miesto pre vínko či iný vami obľubovaný nápoj, pričom poháre bezpečne odložíte do držiakov umiestnených priamo v sedačke. Vďaka USB portu si tiež môžete dobiť mobilný telefón alebo iné zariadenie bez toho, aby ste museli vstať zo sedačky. Máme pre vás však ešte jednu novinku.

Sedačka so zabudovanou lampičkou

Po prvý raz máme v ponuke sedacie súpravy so zabudovanou lampičkou. Tá vám poskytne dostatok svetla pri čítaní vašej obľúbenej knižky či časopisu. Rameno lampičky je elastické, vďaka čomu si ju môžete nastaviť do takej polohy, aká vám bude najlepšie vyhovovať. Pri výbere možností v našom konfigurátore máte na výber lampy v dvoch farebných prevedeniach – čiernej a striebornej. Môžete si tak vyladiť vašu vysnívanú sedačku do posledného detailu. Ktorá sa bude hodiť vám?

Pozrite si všetky modely ALICANTO

Naše novinky v ponuke

×