Zákaznícka linka: +421 940 919 656 (Po - Pia: 11:00 - 17:00)

Čo môže byť súčasťou vašej sedačky? Pozrite sa na moderné vychytávky

Úložný priestor a možnosť rozloženia sú dnes u sedačiek už samozrejmosť. Nie sú to však jediné funkcie a doplnky, ktoré dnešné moderné sedačky ponúkajú. Pozrite sa teda spolu s nami na to, čo všetko vám môže vaša nová sedačka ponúknuť. Ktorý doplnok by ste privítali vy?

 

Pohodlnosť vám dotvoria nastaviteľné opierky hlavy na sedačke

Polohovateľné opierky hlavy sa v posledných rokoch stali bežnou súčasťou sedačiek. Poskytujú totiž ešte väčší komfort ako klasická sedačka, keďže si o ne môžete oprieť hlavu a uvoľniť krk. Zväčša sa dajú nastaviť na niekoľko úrovní, takže si zaručene každý nájde takú polohu, ktorá mu bude príjemná. Vyhovujú vysokým, no aj nízkym ľuďom.

Opierky sa navyše dajú úplne sklopiť, a teda človek, ktorý o opierkach nevie, si ani nevšimne, že tam sú. Sedačky s opierkami hlavy nájdete samozrejme aj v našej ponuke. Medzi obľúbené modely patrí napríklad sedačka Vento VI alebo sedacia súprava Rico IV, ktorá má okrem opierok aj vstavaný minibar.

sedacka v tvare U
Sedacia súprava VENTO VI

So vstavaným minibarom a držiakmi na poháre si vychutnáte dokonalý relax

Práve vstavaný minibar je ďalšou „vymoženosťou“, ktorú ponúkajú moderné sedačky. Poskytne vám úložný priestor nie len na nápoje, no napríklad aj na rôzne pochutiny. Všetky svoje snacky tak budete mať vždy po ruke.

Súčasťou vstaveného baru sú často aj zabudované držiaky na poháre. Tento doplnok je teda ideálny najmä pre tých, ktorí si chcú večerný oddych po práci poriadne užiť. So zabudovaným minibarom a držiakmi na poháre si totiž môžete vychutnávať pohár dobrého vína a nemusíte sa pritom ani pohnúť. Takýto komfort vám poskytne napríklad naša rozkladacia sedačka v tvare U Presso V.

Sedacia súprava RICO IV detail2

 

Moderné sedačky poskytnú aj skrinku či stolík

Okrem vstavaných minibarov vám môže sedačka poskytnú aj vstavanú skrinku a stolík. Môžete ich využiť  ako odkladací priestor na noviny, knihy, či iné menšie predmety. Ide síce o malý, no určite nie zanedbateľný doplnok sedacej súpravy. Oceníte ho najmä vtedy, ak máte menší konferenčný stolík a potrebujete viac odkladacieho priestoru. Sedacie súpravy so stolíkom alebo skrinkou nájdete najmä medzi našimi sedačkami v tvare U.

 

Taburety nie sú žiadnou novinkou

Posledným, no určite nie menej užitočným doplnkom sedačiek je taburet. Plní praktickú aj estetickú funkciu, keďže vám poskytne úložný priestor a designovo si ho môžete doladiť k sedačke a ostatnému zariadeniu obývačky. Taburety sa dnes dajú kúpiť buď ako súčasť sedačky, no už aj ako samostatný kúsok. Viac o taburetkách a podobných bytových doplnkoch si môžete prečítať aj v našom minulom článku: Bytové doplnky k sedacej súprave.

kreslo na citanieZdroj foto: pinterest.com

 

Sedačky po celom svete majú ešte rôzne ďalšie zaujímavé doplnky. My sme vám však priniesli len také, ktoré sú fyzicky a cenovo dostupné aj na našom trhu. Ak teda práve v tomto období vyberáte novú sedačku, určite porozmýšľajte aj nad týmito funkciami. Pokiaľ budete potrebovať poradiť s výberom, určite nás kontaktujte. Zatiaľ si však môžete pozrieť celý náš sortiment kvalitných, pohodlných a praktických sedacích súprav.

 

 

Naše novinky v ponuke

×